:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kitaplar çok Pahali!!!!!!!!!!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar bu konuda ne düşünüosunuz?
kitaplar çok pahalı.Yeni bir kitapçıya gidip istediğimiz kitabı bulabilioruz,ama ama bulupta bakakalıoruzSad .Ben öğrenciyim,burslar ancak karnımı doyurmama yetior,eski kitapçılarda bir çok kitap bulunmuyor.
EE ben çalmıyayımda napayım o zaman kitabı?????:??
Ödünç bul al arkadaşlarından ama çalma...Sad
çal çal zırna çal gitar çal ama EMEK ÇALMA!..
neyse bende öğreniciym ve benim de param yok.
Haata bir haftadır beş kuruş yok.

ama kitap bulmak o kadar zor değil..
arkadaşlarda bulursun

Hadi kolay gele..
emek çalma diosunuz ama o kitapların gelirleri firma sahiplerinin cebine girior.Yazarlar çoktan ölmüş.Zaten bende parasını verip alıyorum ikinci elcilerde ama çalmadığım içinde sinir oluyorum kendime
yok sinir olma arkadasim.yinede calmadigin en guzeli.once vebalini almiyosun.sonrada firma sahibi yerine yazarin ailesine gidebilir paralar.eger surekli ayni yerden aliyorsan.yani iknci el kitabi sahaf mutlaka okudugunu getir degistir diye bi teklifde bulunuyor.yani en azindan bana soylemisdi kitapcim.
ikinci elcilere sataşmıyorum zaten Eylül.
ben pahalı kitap mağazalarından bahsediordum(1. elciler)
gec onlariBig Grin bize cok gelir onlarTongue
nasıl yani?????Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley16:
yani gercekden 1. el kitaplar bayagi el yakiyo
Bir kişiden fikir çalmaya hırsızlık ama birçok kişiden çalmaya araştırma denir gözü ile değerlendirelim konuyu :Smile
birilerine ait olan birşeyleri çalmak çok kötüdür ama kitaplar için aynı şeyi soyleyemem.. ben böyle yüzlerce kişiye abartısızdır bu rakkam Smile kitap verdim ama hiçbiri geri gelmedi... istemem isteyememde.. çünkü bende oyle yaparım eğer beğendim ve aynısını bulamadım ise...

evet kitaplar çok pahalı arkadaşlar ama ikinci el sahafçılardan %60 daha uyguna bulabilirsiniz.. arkadaşlarınızdan alabilirsiniz... burada netde tanıstıgınız arkadaşlarınızdan alablirsiniz.. hatta isterseniz bir platform kuralım herkes ellerindeki kitap listesini yapsın sonra isteyen istediği ile irtibata geçsin...
böyle bir sistem kurmak mümkünmü ?
kitap sever arkadaşlar özele mesaj atabilir...
Sayfalar: 1 2