:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: O Seni Bendende çook Sevdi..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
1ub05wp.jpg

Gözümden akan yaşları alelacele silmeye çalıştım

Ama o kadar çoktu ki bulaşıverdi her yere... Temizlemeye çalıştıkça daha çok batar ya hani ortalık Bir türlü yetişemezsin ya... Yetişemedim...

Yapış yapış bir özlem doldu ciğerlerime... Ve ben ağlaya ağlaya boşalttım ciğerlerimi...

Kan kaybından kaybettiğim ilk ümit olmayacaktı ya bu. Varsın bunu da kaybedeyim dedim Bir eksik bir fazla fark etmeyecek kadar anlamsızlaşmıştı hayatım bir anda. Birkaç cümlenin, bir dağı nasıl yıkabileceğini gözlerimle görmesem anlamazdım.

Yüreğim kanadı...
Kanadı...
Kaldıramadı sonra, seni kaybetmeyi...
Kan kaybından ölecek son umudum olacağını biliyordu belki...
Belki, seni öldürürsem öleceğimi biliyordu...
Sustu...

Kendi kendine onarmaya çalıştı. Gücü yetmezdi oysa bilemezdi ki. Bense sadece izledim. Nereye kadar direnecekti ve niye bunca çaba, görmek için. Şimdiye kadar hiçbir şey için göstermediği bu direnci şaşkınlıkla izledim. Kendini yenilemesini, parçalarını birleştirmesini ve sonra geri çekilip gülümseyerek orada duran sana bakmasını izledim. Gözlerindeki aşkı. Gülümsemesindeki gururu izledim...

Bana dönüp bir kez olsun bakmadı. Benden yardım istemedi ve bana isyan etmedi ilk kez. İlk kez ne yaparsan yap, umurumda değilsin demedi...

Anladım ki çabası benim için değildi...

O seni benden de çok sevdi...

O seni benden de çok sevdi...
............................................

Teşekürler Çilekçim...Smile
Güzel yüreğine sağlık huzur ve mutluluk arkadaşım
çok güseldii çilek tşklerr yüreğin hiç dert görmesinn..
Hilalcim çok güZEL
emeğine yüreğine sağlık
teşekkürler
tşklr hilalcim....çok güzel.....
Ben Tşk Ederim Arkadaşalar Okudugunuz Için..
Yüzünüzden Gülücükler Hiç Eksik OlmasinSmile