:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bir önerim war ama olurmu_?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
forumda müzikle ilğili bir arkadaşımız dj olsa forum başlarında müzik çalsa istek parça felan olsa iyi olmazmı sizce !!!
Ben oliimmi en büyük hayalim
Dj EzgiBig Grin nasıl
müziğe duyarlı,sevecen,hakla ilişkileri kuvvetli,önerilere kulak açan bir arkadaşınız olarak dj olmak istiorum site yetkililerine duyurulur
tmm serhat abi ilgilenioz ama karar ne oluo dj miyim deilmiyim?
ok ama öncülük yapın torpil yaniBig GrinBig GrinBig Grin
evet güzel bir öneri olmuş...konu yönetim tarafından incelenir eger böyle bir konu açılırsa dj'lik için başvuru olabilir...hem böylelikle kimsenin hakkıda yenmemiş olur...

Firari Fırtına

Bence olumsuz ...

Radyo sanırım bir iki defa denenmişdi , hem forumu yavaşlatıyor hemde paylaşım eksikliklerine yol açıyordu . Dj lik ise öyle kolay değildir , boş saatlerine göre ayar yapılamaz , bir saat aralığı konur ve siz o saat aralığında iki eliniz kanda olsa bile o görevi yapmak zorundasınız , zaten 24 saat onlıne olan bir dj de olamaz .

Sevg ...
o zmn bizde böle hani ne derler vardiye olsun.3 dj olsun biri sabah 1i öğlen 1ide akşam olsun sonra her ay değişsin böle her ay 3ayrı dj böylece kimseninde kalbi kırılmaz.Smile

blue_belial

canlı performans sergılıyek bızde Smile))
ben uzun hava okurum Big Grin

hasanda halay başını tutar
admin zeybek oynar
kızlarda le le le leee dıye zılgıt calar Big Grin
lelelelelellelelelellelele hobaa hade faruk abi hasN aBİ ADMİn hadee lelelelellelelelelelBig Grin güsel olur
Sayfalar: 1 2 3