:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hoşgeldin... Gitmeyeceksin Dimi?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bir anda girdin hayatıma. Nerden geldin nasıl geldin bilmiyorum ama bir anda doluverdin tüm benliğime. Oysa kapalıydı yaralı yüreğim o zamanlar sevmelere. İçimde kapanmamış yaralarımı sarmaya uğraşıyordum. Yarım kalmış cevaplanmamış sorularımla boğuşuyordum. Yer yoktu gönlümde sevmelere. Aşk çok uzak bir limandı ve ben okyanusun ortasında tek küreği kalmış bir sandalın içerisindeydim adeta. Yalnız kimsesiz ve çaresiz.
Uzanan elleri geri çevirirdim hep güvenmezdim sahte gülüşlere.
Aldanmışlıklardan yanılmışlıklardan oluşan bir duvar örmüştüm yüreğime kimseler görmesin diye yaralarımı.
Utanıyordum aşka yeniktim ve bir daha yüzüme gülmeyeceğini düşünürdüm.
Kimselere göstermezdim göz yaşlarımı utanırdım erkekler ağlamazdı çünkü!
Oysa ben gizli gizli ağlardım kimseler bilmezdi.
Ne vakit ağlamaklı olsa gözlerim sahte gülümseme maskesini takar öyle çıkardım insan içine.
Gerçek gülüşler çok uzak diyarlardaydı ve ben yolu bilmiyordum.
Hep kaçtım insanlardan hep sakladım kendimi ta ki bir gün sen çıkıpta mühür gözlerini çakana dek yüreğime…
Bir anda geldin. Nerden geldin kimdin hikâyen neydi bilmiyordum. Korkuyordum aslında.
Kaçmak istiyordum sendende ama beceremedim.
Geri çeviremedim uzattığın eli.
Sokuldum yavaştan sıcağına yalnızlıktan buz kesmiş yüreğim ısınmaya başladı.
Yıktın ördüğüm tüm duvarlarımı bir bakışınla.
Bana sarılınca anladım seni bekliyormuş oysa ruhum sen gelmeden yarımmış yüreğim…
Sen geldin hoş geldin iyi ki geldin, neden bu kadar beklettin… gitmeyeceksin dimi…
Gitmez inşalla .....
Bunu siz yazmadınız dimi .....??
Ben yazdım desem?? ne dersiniz..Smile
Sizin yazmadığınızı biliyorum derim ...
peki o zaman..Smilesadece birinci sahıs agzından yazılmış oldugu için bu bölüme koydum..benim kalbim yok..yazamam böle..
Yanlış anladınız beni ....

Eğer bunu siz yazdıysanız bunu bilmek isterim . Çünkü yazı ve dökülen duygular bir mükemmel . Öğrenmek istiyorum , lütfen !!!

Sizmi yazdınız ??