:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: geçen yıl sevgililer gününde sevgilinize ne aldınız?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
Geçtiğimiz 2006 yılında sevdiğiniz kişiye ne hediye aldığınızı hatırlıyor musunuz? hadi bunu benimle paylaşın, hediye seçmekte zorlanan arkadaşlara fikir vermiş oluruz, ne dersiniz?...
bana heç sormayınn....Big GrinBig Grin
wll yine aynı cwpı wercem sevgilim yok ama olsaydı bi hediye kutusunun içine bir gül, en sevdiği sanatçının albümünü ve sevgi dolu bir kart koyar weriirdim Smile
ne ben ona bi güsel söz söyledim ne o bana.Ne ben ona hediye aldım nede o bana.ÇÜNKÜ ÖYLE BİRİ OLMADI.SEWGİLİLER GÜNÜM TEK BAŞIMA GEÇTİ Sad
birgün lisedeydim, o aralar sigara kullanıyordum, annem uyumuştu ve ben rengarenk gece lambalarının hepsini yaktım romantik olsun diye Wink tek başımayım tabi ve sevgilim yok, televizyonda da Sezen Cumhur Önal sevgililer günü nedeniyle özel bir program hazırlamış, Allah'ım izlenmeye değerdi yani, ne kadar romantik aşk şarkısı varsa hepsi çalıyor ardı ardına, bir efkarlandım ki sormayın Smile, hemen hatıra defterime sarıldım, şiirler yazmaya başladım, tek başımaydım ama çok mutluydum gerçekten, bir yandan şarkıları dinliyor diğer yandan sigara içiyor ve şiir yazıyordum, birde buzlu kola koymuştum kendime, böyle duygusal bir anımı paylaşmak istedim sizlerle...
yüreğine sağlık çok güsel bİr hatıraymış Smile
ezgi26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine sağlık çok güsel bİr hatıraymış Smile

:k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k:
teşekkür ederim tatlııııım, muck, çok romantiğim ben yaaaaSmileWinkSmileWink
:k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k:
olmaz ama ya ben bişe almadım çünküm kimse yoktuSmileSmile

burda şıklarda yokk olmaz böle oylamaBig GrinBig Grin
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olmaz ama ya ben bişe almadım çünküm kimse yoktuSmileSmile

burda şıklarda yokk olmaz böle oylamaBig GrinBig Grin

sen öyle diyorsan tatlı kız Big GrinBig GrinBig Grin
ama işte hediye alanlar için bir fırsat yarattım, oylayın bakiym canlarımmm Winkablanız kurban olsun sizeWink
çok tatlısın PeriKIZI35 ya hep böyle hitap ediorum adın ne ablacım?
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7