:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hayalinizde ki Ev...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
bana hayalinizde ki Evi anlatın...
Bahçeli, teraslı, 5 katlı, içinde hizmetçiler var dışında havuz, renkli ve arkadaş evi ormanlık alanda bütün çeşit evcil hayvanların olduğu bir yer ne güselll olur
ama aslında ev olsunda nasıl olursa olsunn Smile dimi yani
valla haklısın ezgi'cim, çok güzel anlatmışsın, bir an için gaflete düşüp böylesine güzel bir seçenek koymadığım için bak kızdım şimdi kendime, canım benim sen ufku geniş ve evrensel bir insan olarak yetişiyorsun, tebrik ederim seni ve başarılarının daim olabilmesi dileğiyle Allah'a emanet ol kardeşim, tarafımdan öpüldün...
tşk ederimm Smile
ezgi26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşk ederimm Smile

rica ederim Wink
ne güselde bir anket oldu biz kirada oturuoruz bugün çekilişe girdik ev için belli olcak bugün dua edin Smile
ezgi26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne güselde bir anket oldu biz kirada oturuoruz bugün çekilişe girdik ev için belli olcak bugün dua edin Smile
dua ettim bile tatlım, bende kirada oturuyorum, evim var aslında işte kiradayım, kaderin cilvesi ve uzun hikaye, anketime zaman ayırdığın için çok teşekkür ederim canım, sende çok güzel anketler hazırlıyorsun, sana rakip tanımıyorum bu konuda çünkü süpersin WinkWinkWink
PeriKIZI35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dua ettim bile tatlım, bende kirada oturuyorum, evim var aslında işte kiradayım, kaderin cilvesi ve uzun hikaye, anketime zaman ayırdığın için çok teşekkür ederim canım, sende çok güzel anketler hazırlıyorsun, sana rakip tanımıyorum bu konuda çünkü süpersin WinkWinkWink

üzüldüm herkesin 1 evinin olması çok ii olur ama işte dediğin gibi kaderin cilvesi bazen dersin benim olacak ama olmuo istediğini elde edeblmek çok zor bu devirde bunun yüzünden annem ile babam bir çok kez kavga etti nihayetinde barıştılar bu bizim neredeyse 5. çekilişimiz bu da olmassa artık kendi gücümüz yettiği kadar alacağız bu arada iltifatların için tşkler sende hiç kimseye ne rakipsin nede rakip tanıyorsun seni sewdim:k: sen çokk iisin:Smile :Smile :Smile
yHaa phenn ölee yanımmda sefdiqim oSSundaa teq gös efde de otururuM weYa da kuru eqmehk faLann yerim gißilerindenn ceFaßlarr feremicem...WinkhafuSluu- jaquSilii falann phenn ßölee Pii ef iSterdimm...qerHci katI önemLi diiL ölee 3-4 katt oSSun demiorum ama hafusu falann ossun yaneTongue
Sayfalar: 1 2 3