:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Merhaba Güzel Dostlarim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Dostluk O Kadar Ciddi Bir Kelime Ki... Ve De Ağir Sorumluluklar Gerektiriyor Ve Bu Yüzden Insan, Herkese Dostum Diyemiyor, Anlatabiliyor Muyum?... Arkadaş çok Ama Ya Dost?..... Işte Asil Sorunun Kaynaği Burasi... Emek Vermeden, Gözyaşi Dökmeden, Karşiliksizca Sevmeyi öğrenmeden Ve Birşeryleri Paylaşmayi Bilmeden Nerden Ve Nasil Dost Olunur Ki!... Dostluk, Sen Benim Dostumsun Demekle Olmuyor, önemli Olan Kişiye Güveni Sağlayabilmek,onu Iyi Gününde Değil, Kötü Günün Dede Kollayabilmek, Gerektiği Yerde Onunla Can Verebilmektir, Dostluk öldürmek Değil Yaşatmaktir, Dostluk Kelimesinin Içinde Kin Nefret Duygulari Yoktur, Sadece Sevgi Vardir, Sevmek Ve Sevilmek, Emek Vermek, Onunla Ağlayabilmek Onunla Gülebilmektir, Ahhhh Dostluk Herşeydir... Yeterki Dostunun Kiymetini Bil...

blue_belial

cok sukur var oyle bı dostum Smile
tum sevdıklerım feda olsun ona.
bıtane kardesım benım
ne mutlu sana Smile Allah ayrımasın... ilgine teşekkürler...
öle gerçekten arkadaşım saolasın...
benimde 2 tane can dostum var çok seviorum onları...
dostluk çok güzel birşey, Allah ayırmasın sizi dostlarınızdan ve daha nice güzel dostlara sahip olabilmeniz dileğiyle...

blue_belial

saol tskler
Ben Çok Seviyorum ya ELtimi Smile
insanın eltisiyle anlaşabilmesi güzeldir Smile ne mutlu ki sana güvenebileceğin ve sevdiğin biri var, demek oluyor ki evlisin... Allah mutlu etsin arkadaşım, bütün güzellikler seninle ve diğer dostlarla olsun...
PeriKIZI35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:insanın eltisiyle anlaşabilmesi güzeldir Smile ne mutlu ki sana güvenebileceğin ve sevdiğin biri var, demek oluyor ki evlisin... Allah mutlu etsin arkadaşım, bütün güzellikler seninle ve diğer dostlarla olsun...

Onu GırGırına Yazdık öyle..
EvLi Değiliz ki Smile Ahh nerdeeeeeee ....:hihi

blue_belial

biz kız degiliz ya Big Grin
erkekiz erkeeeekkk Big GrinBig GrinDBig GrinD
gırgır olsun dıye takılıyoz ole
Sayfalar: 1 2