:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: sevenlerin dikkatine!!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Birbirinizi sevin ama bu sevginin üzerine bağlayıcı anlaşmalar yapmayın.bırakın sevgi,yüreklerinizde kimi gün çalkantılı bir deniz,kimi günde sakin bir havuz olsun.birbirinizin kadehini bu sulardan doldurun,,ama aynı kadehi yudumlamayın..yüreklerinizi birbirine bağlayın,,ama biri ötekini saklamasın..hep birlikte olun ama fazla sokulmayın..çünkü tapınakları taşıyan sütunlarda birbirinden ayrıdırr..çünkü bir selvi ile bir meşe ağacı asla birbirinin gölgesinde yaşayamazzz!!!
(( bu seferki bana ait bi yazı diil ..sadece beğendim ve sizlerle paylaşmak istedimm..tabiki bi yorumda siz yaparsanz daa güzel olurr))
sen bislerle paylastıın için sana tşk
bide her kim yasmıssa yüÜüReğine sAaALık o kişininBig GrinBig GrinBig Grin
kardijan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen bislerle paylastıın için sana tşk
bide her kim yasmıssa yüÜüReğine sAaALık o kişininBig GrinBig GrinBig Grin

rica ederim saolll
gercekten cok guzel ya bu yazı tam ıkı kez okudum
saol naz snde bızımle paylasdıgın ıcın
lover Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gercekten cok guzel ya bu yazı tam ıkı kez okudum
saol naz snde bızımle paylasdıgın ıcın

RİCA EDERİMMM Smile
Bu çok derin anlamlar taşıyan bir paylaşım bunun için koca bir teşekkür şart yalnız size ait olmadığı için konuyu en uygun forum olan aşk genel forumlarına taşıyorum...
tşkler bajımmm ...çok güsell vee acaip anlamlı......
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşkler bajımmm ...çok güsell vee acaip anlamlı......
Siz sevgi yüklü arkadaşlarımıza bişeyler katabiliyosakkk ne mutluuuu...saol canımmmm!!!
paylaşım için thank'S
esasli_01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:paylaşım için thank'S
teşankürler ademcim
Sayfalar: 1 2