:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hepimiz Ermeniyiz Diyenlere
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bu şehirde kalırsam eğer Yaşamak eni yaralar Buz gi i eridi d stluklar Aynalara akmaz ldu insanlar:
Kanım TÜRK soyum TÜRK dinim TÜRK herşeyim TÜRK ruhum TÜRK duruşum TÜRK akışım TÜRK TÜRK
oğlu TÜRKüm Hepimiz ermenyiz diyenlere duyurulur HEPİMİZ MEHMETÇİÄžİZ BİR ERMENİ ÖLDÜ ONBİNLER YÜRÜDÜ HER YIL ONBİNLERCE ŞEHİT VERİYORUZ HANÄžİNİZ YÜRÜDÜNÜZ

Ben bu milleti bi anlayamadim.. s.......rim ab sinede birliginede bilmem nesinede..

Millet hepimiz ermeniyiz diye bagiriyoya onlar kendi adina bagirsinlar. Ben ERMENİ DEGİLİM LAN..
genelleme yapmasin kimse...
Tepki verin lutfen herkes bildiri yapsin ne kadar site msn arkadaşi varsa....

Geberirir bi tanesi Trdeki rantcilar yalakalar iş başina düşer.. Öldü bi tane daha toptan ölsünler umrumda deil ama ermeniyiz demesinler... Türksen aslini inkar etme edenide dişla...
tŞKLer hAKlISın WaLLa
eywallah kardes gercekten haklısın bugune kadar olen bır muslumanın arkasından kımse hepımız muslumanız demedı ama bı ermenının arkasından bunlar soylenıyorsa gercekten ayıp bıze ayrıc ermenıler yıllarca turklerın kanını ememn bır toplum dur ve halda turklerın avrupa bırlıgıne gırmemesı ıcın elınden gelenı yapıyorlar hepımız lazı, cerkezi, sunnisi, alevisi, kürdü bırlıgız ve türküz bız türk ve daima da ole olacagız nemutlu turkum dıyene
haklsın abicim.....
Valla Nediyeyim Doğrusun Tabi ...
Ama Buna Dikkat çekmek Nedenki ...
Bağiranlarin Ermeni Olmadiklari Kesin ..tabiki Yanlişti Ermeniyiz Diye Bağirmalar ...ama Sonuç Ta Insan Oğluydu öldürülen Ve Tepki Bunaydi Diye Düşünüyorum ...öldürende Türktü....
Ve Ne Olursa Olsun ölümü Hiçkimse Kimsenin Elinden Haketmiyordu ...
Teşekkürler: