:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ahanda Bisss (BAJULARIM VE BEN) HIII BİDE AŞKIM
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Aşkimi Yeterince Uyus Ettimmmmm Big GrinBig Grin...bu Kadarlik Yeterrr.........
ana biz kuzum süprizmi bu valla süper ha..........tşklrrrr........
isteyene yol boyu kavak agaclari Big GrinBig Grin

eee oljagi buydu.. yapabildiginizin en iyisi bu
KAR TANESİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ana biz kuzum süprizmi bu valla süper ha..........tşklrrrr........

rija ederimm datlummm efet süprisss hehe aşkım koymam isin ferdii ehuehuheu Big Grin (zorlada olsa)
nese dur bakalı tuce ne dicekk...
ZİBİDİ_ROMEO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu resimlerden sonra.. Kevser diye birini tanimiyorum...

Sepeti koluna Herkes yoluna

resimler güzelmiş..

SİZ ZATEN AYRILDINIS NE SEPETİ NE KOLU Big Grin
ZiBiDi_RoMeO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu resimlerden sonra.. Kevser diye birini tanimiyorum...

Sepeti koluna Herkes yoluna

resimler güzelmiş..

ben seni hiç tanımıyorum.....
way way way demek oyle ha bana yok diye sonra ayrilmak yok diyo sizlere ayrildik diyo oylemi...:

iki yüzlükük boyle olsa gerek..
ZiBiDi_RoMeO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:way way way demek oyle ha bana yok diye sonra ayrilmak yok diyo sizlere ayrildik diyo oylemi...:

yaff alah aşkına huzur bosma evren yaa......hala hala olumm ayrıldınıs bitti ben koydum hem resimleri var mı ???????????
ZiBiDi_RoMeO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:way way way demek oyle ha bana yok diye sonra ayrilmak yok diyo sizlere ayrildik diyo oylemi...:

saygısızlık yapma kim yüzsüz belliiiii........
CANIM KUSENİM BNM SALLA UZATMAAA....BİS MUTLUYUKK HUZURUMUZU KİMSE BOZAMAZ HANE SIRIT BAKEMM HEHEHHEConfusedmiley17: :hihi Big GrinBig GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10