:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: serefsizler
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Link kaldırılmıştır.
Bilmeden onların reklamını yapıyorsunuz.

kusura bakmayin ama cok kizdim PRYGAMBER [s.a.v] efendimize yapilan saygisiz resimleri gorun ve hz.ALİ ye
simdi su siteyi ucurup virus atsak hakizmiyiz yorumlari bekliorum ingilizcesi olanlar ne demek istedimi anlarlar
Edit Admin: Resim kaldırılmıştır. ( Bu tür resimlerin ne olursa olsun yayılmasına karşıyız. )

allahim gunahimi sen affet lutfen resmin altindaki lazilari okuyun bunlara serefsiz degilde ne denir haksizmiyim lutfen soleyin valla su resmi gorunce nasil moralim bozuldu

ManyaX_BoY: herkesin bilgisi olsun die resime sadece sansür konulmuştur..
arkada?lar ?imdi sizinle ald???m bi bilgiyi payla?mak isterim kes?n olarak em?n degiliz dan?markada ya?ayan bir gurbet?i arkada??mla g?r??t?m bugun ve bana
peygamber?m?z?n karkaturunu ?izen ?erefs?z?n 4 g?n ?nce yanarak geberd?g?n? s?yled? ve dan?marka bas?n?n?n bu ibret ver?c? olay? gizled?g?n? s?yled? ve bu olay?n amator b? kamera taraf?ndan g?r?nt?lend?g?n? s?yledi in?alla dogrudur ama buna ragmen tuyler?m d?ken d?ken oldu ded?g?m gibi in?allah dogrudur ve o allah?n belas? ?lm??t?r ha bu arada unutmadan res?m veya o amator v?deoyu arkada??m eger bulupta bana ula?t?rabilirse bende sizlerle payla??cam
[url=http://imageshack.us][/url]
Edit Admin: Resim kaldırılmıştır...

allah belanizi versin
walah öle yaws bunlr n böle :mad:
Tovbe Tovbe!! Valla ben hepsine bakamadim. Terbiyesizler nolcak. Saygisizlar yaa. Bunlarin yaptigini bi Musluman onlara yapsa simdiye savas cikmisti. :mad: Ben bisey demiycem hepsini Allah'a havale ediyom :mad: Allah'im yaa valla sinirlerim bozuldu!!
bu ne yaaaa..hi? sayg?lar? yok..:mad:
abi çıldırdım valla.Allah'ından bulsunlar.gerçi onlar Allah' a da inanmazlar.
bi gün hepsinin hesabı sorulacak...

bu arada resme sansür uygulanmıştır...
gercektende bunlar serefsiz demek iltifat etmek olur heralde sunalara bak serefsizşler gercektende allahından bulsunlar
Sayfalar: 1 2