:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: unuttum seni :):):):)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
unuttum seni
[SIZE=2]Unuttum Seni
bir kış günü ve keskin ayazı şubatın seninle yine bir vurgun yerinde gözlerinde kaybolmuşken unutup şubatın soğuğunu; unutamam seni demiştim, unutamam seni hiç bilmeden benden kopup gitmelerini ama işte unuttum belki sordu belki ihtiyacım vardı sana rağmen sana ihtiyacım vardı belki sana rağmen sana ihtiyacım vardı belki şimdi eser yok şubatın ayazından ve senden sen koptun gittin benden yok yere belki bir hiç uğruna belki o hiç şimdi sana azap veren yapacak hiç birşey bırakmayan ve senin gibi unutulan bir herşey.. senin gibi belki ihtiyacım vardı sana rağmen sana artık herşey bir sokak lambasının donuk ışığı altında ve şubat rüzgarının soğuğu; artık herşey unutulsa senin gibi ve seni unutamamalar yok olsa şunu hiç unutma unuttum seni hatırlamamacasına

[/SIZE]
Aferin bebeğime...Smile
Teşekürler Yelizcim...Smile
Çok güzel ve anlamlı bir paylaşım...Smile
Minik yüreğine bol bol bol mutlulukkkk...Smile
ya rica ederimde ben şiir yazdım ama bi türlü olmadı SmileSmileSmileokuduğun için ben teşekkür ederimm SmileSmile
çoook güsel olmuşş yeliz ellerine ve yüreğine sağlıkk
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çoook güsel olmuşş yeliz ellerine ve yüreğine sağlıkk

rica ederim sefa güzel dileklerin için teşekkür ederimm SmileSmileSmile
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya rica ederimde ben şiir yazdım ama bi türlü olmadı SmileSmileSmileokuduğun için ben teşekkür ederimm SmileSmile

Oldu ya da olmadıu hiç onemli olmamalı
İçindekileri hisetiklerin o anda demeki boyle olmalı....Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: