:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yalancı Tavuk Göğsü
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Yalancı Tavuk Göğsü

Malzemeler
125 gr margarin
1 Su bardağı un
4 Su bardağı süt
1.5 Su bardağı tozşeker
1 Paket vanilya
Sosu için :
1 Çorba kaşığı kakao
2 çorba kaşığı tozşeker
1 Çorba kaşığı margarin
1 Adet yumurta

368.jpg
HAZIRLANIŞI
  • Öncelikle yarım paket margarini tencereye alın.
  • Üzerine 1 su bardağı unu ilave edin.
  • Pembeleşinceye kadar devamlı karıştırarak kavurun.
  • 4 su bardağı sütü ayrı bir tencerede ısıtıp, 1.5 su bardağı tozşeker ile birlikte karıştırın.
  • Şekerli sütü kavrulan una ekleyip, iyice karıştırın.
  • Topaklanmamasına dikkat edin.
  • Muhallebi kıvamına gelince karışımı ateşten indirin.
  • Mikserle 15-20 dakika çırpın ve soğumaya bırakın.
  • Daha sonra muhallebiyi ince uzun bir tepsiye yayın.
  • Sos malzemesini ayrı bir kapta mikserle çırpın.
  • Tavuk göğüslerinin üzerine yayın ve buzdolabında soğutun.
  • Dolaptan aldıktan sonra dilimleyip iki yanından içe doğru katlayarak servis tabağına alıp, servis yapın.
kuzum akşama yap geliyorum şişkoyla bana ama olarmı.....Big Grin Big Grin Big Grin
tşklr canım kuzenim........:Smile
ok Canim Oalr şişkoyla Sana Ehuehueeh...ama Uyus şişko Bunu Sefmio Nese Oda Yemesinn.....

bu Arad Rija Ederim Canim Kusenm
ayy ben bu yalancı tavuk gösünü çok seviom annem çok gsl yapar Big Grin
eii bihün yapsında yiyelimmm hep beraber Big Grin
en sewdigim tatlılardan biri annem süper yapar bende annemden ögrendim bende öle yaparım Big Grin çok tşk. sultan ablajım buraya bakan erkek kız hepsinin denemesini tavsiye ederim
ay valla yapın da yiyelim bende yapabilirim Big GrinBig Grin ama temkinli yemek lazım o zmn ama annem yaparsa gözünüzü kapayın yiyin Big GrinBig Grin ben yaparsam yemeyin düşünün öle yeyin D:
Bende çook Severiimm Bu Pastayii
Paylaşim Için Tşklerrr
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:en sewdigim tatlılardan biri annem süper yapar bende annemden ögrendim bende öle yaparım Big Grin çok tşk. sultan ablajım buraya bakan erkek kız hepsinin denemesini tavsiye ederim

rija ederimm datlum..
verruckt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ay valla yapın da yiyelim bende yapabilirim Big GrinBig Grin ama temkinli yemek lazım o zmn ama annem yaparsa gözünüzü kapayın yiyin Big GrinBig Grin ben yaparsam yemeyin düşünün öle yeyin D:
kesin öle yaparıs saten Big GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2