:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sen Yoksun....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Oysa tek bir adımla başlamıştı herşey,dün gibi hatırlarım dünyama rüzgar gibi girişini hiç tanımadan hayranlık duyuşumu o deli hallerine.Niye bilmiyorum bir cevabı olmasıda gerekmiyor illaki cevapsız sorular arasında düşünmeden sevmek seni ciğerime dikenler bata bata hançerinin yarası yüreğimi acıta acıta ve bütün bunlara rağman düşünmeden sevmek sevebilmek seni benim için ayrı bir keyif.Belki beceremezdik iki lakırdı etmeyi oturup adam akıllı belkide yeteneğimiz buna müsait değildi ruhumuzdaki asilikten kaynaklanıyor olsa gerek.Biliyormusun hep yasak birşeyler arasında korka korka canım acıya acıya sevdim seni ne seninle paylaştım nede ötekilerle senin bildiğin devede kulak gibi birşeydi işte yada o bile değil belkide...Hani en sevdiğim en çok istediğim yerde bulmuştum ya seni bir filmin siyah beyaz özensiz karelerinde yada
hiç sevilmeyen bir şiirin satır aralarında sevemeyi becerebildim ya senin her halini...Şimdi yoksun yokluğun bunu tarif etmek bile öyle zor ki!Her saniye sanki ciğerlerimin arasından bir cımbızla yüreğimi alıyorlar sonra batıyor işte verilen selamlar bile.Sabah uyanıyorum bakıyorum sen yoksun...Öğlen yemek yiyemiyorum sen yoksun.Akşam film seyrederken birbirine sarılan aşıklar görünce mutlu olamıyorum sen yoksun...Ve biliyormusun artık ağlayamıyorumda çünkü her şey var birtek sen yoksun...
çok güzel bir paylaşım olmuş kardeşim emeğine sağlık....
Sağolasın kardeşim beğenmene sevindim.........
Ama O yokken Ben daha çok ağlıyorum:'(

Ayrıca da O vardı bügün sen Onu görmek mı istemedin...

Teşekürler arkadaşım.Yine herzaman ki gibi harikasın.
O yoksa Kimse yok....
Eşsiz yüreğine sonsuz mutluluk YılmazConfusedmiley17:
Sağolasın Melek cim aynı dilekler benden sana gelsin...Çok güzeldi yorum teşekkür ederim...
Bikere daha ben teşekür ediim...SmileSmile
Ve arayı açma fazla daha çok yazılarını bekliyoruzzz...Smile
Sanırım bu akşam bir kaç tane daha yazılır....
O zaman ben nöbetteyim....Bekliyorum...Smile
Ne olur ne olmaz bakarsın yarına forum ayarları yine karışır ve yok olurlar neme lazım. Ben bu akşam okurum onları...Smile
Teşekkürler Melek bu kez biraz kısa oldu sanırım...
yüreğine sağlık yılmaz....
Sayfalar: 1 2