:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ya Mesela Formdakiler Ruyalarini Anlatsa
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ŞÖLE FORMDAKIM ARKILER RUYALARINI ANLATSA NASIL OLUR WE RUYA YI YORUMLASAK KENDIMIZCE BENCE ÇOK GÜZEL OLUR SIZ NE DERSINIZ
zaten böyle bir konu var rüya tabirleri bölümünde isteyen üyeler rüyalarını anlatıyor ve isteyen bunlara yorum yapabiliyor...
Tmm olur...Bu gece herkes Rüyaya yatsın...Yarın anlatsın...Smile
Tamam Ben Sadece Fikrimmi We Istegimi Soledim Nie Kiziyon Ya Gormemiştim Hemn Terslion Uyuz Ne Olacak
rahmi kardeş sözlerine biraz daha dikkat et olur mu ? ben kimseyi terslemiyorum sadece seni bilgilendirmek istedim bu konuda sende sözlerinde biraz daha saygılı olabilirisin dimi...
Yaw Tamam Ya Ben Seni Terslemek Istemedim Sadece Neyse Ya
lorient_19 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tamam Ben Sadece Fikrimmi We Istegimi Soledim Nie Kiziyon Ya Gormemiştim Hemn Terslion Uyuz Ne Olacak

ben o mesajımı bu mesaja cevap olarak yazdım rahmi...ne demek istediğini tam oarak anlatmış olsaydın bende bu şekilde cevap yazmazdım.ben sana bu şekilde bir msj yazsam tepkin aynı olmazmıydı acaba ?
Haklsin Ama Ben Biraz Daha Frakli Eleştiridim Aman Neyse Ya şü Iki Gunluk Dunyada Bir Birimzi Kirmayalim Uyarlirin Için Teşekurler
sorun yok...sende kusura bakma...