:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: gittin:(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
resim78.jpg Gittin...Ben arkandan sadece bakt?m.Oysa s?yleyecek o kadar ?ok ?eyim vard? ki...’’gidersen, iyiye dair ne varsa i?imde yitirece?im hepsini.Gidersen, s?necek i?imdeki ate? ve bir daha hi? kimse yakamayacak.Gidersen, karanl??a mahkum edeceksin g?nlerimi.O karanl?kta yolumu kaybedece?im...’’diyecektim sana.Konu?amad?m...

Gittin...gidi?ini g?rmemek i?in g?zlerimi kapatt?m.?ylesine ac?d? ki i?im, tutup koparsalard? kolumu,baca??m? bu kadar ac? duymazd?m.Ac?m ya? olup akmal?yd? g?z?mden.A?layamad?m...

Gittin...gidi?ini ?nlemek i?in tutmal?yd?m ellerinden. Ellerim de?ilmiydi her dokunu?unda seni ?rperten?! ?rperirdin yine biliyorum.Bir kez dokunsam, bir kes tutsam ellerini,gitmek i?in biriktirdi?in b?t?n cesaretin kaybolurdu.Tutamad?m...

Gittin...bir y?k?m gibiydi gidi?in.Sen ad?m, ad?m uzakla??rken benden ??k?p kald? bedenim oldu?u yerde. Nice terk edi?lere dayanan bu y?rek bu kes yenilmi?ti. Bu kadar zay?f de?ildim ben, kalkmal?yd?m.Kalkamad?m...

Gittin...oysa geldi?in g?n gidece?ini biliyordum. Haz?rd?m gidi?ine.Ka?ak zamanlar? ya??yorduk.Zaman bitecek ve sen gidecektin.Bense gidi?inin ertesi g?n? hayat?ma kald???m yerden yeniden ba?layacakt?m. Ba?layamad?m...

Gittin...bir ?ey s?yledin mi giderken?‘KAL’ dememi istedin mi?Son bir kez ‘ SEN? SEV?YORUM ’ dedin mi? 'BEKLE BEN? D?NECE??M’ diye umut verdin mi?Beynim ?ylesine u?ulduyordu ki...Duyamad?m...

Gittin...Nereye gitti?in ?nemli de?ildi.Binlerce kilometre uzaklarda dahi olsan,iki metre ?temde de fark etmiyordu.Art?k yoktun ve as?l bu d???nce beni fel? ediyordu.Kurtulmal?yd?m senden,bu yoklu?un duygusundan kurtulmal?yd?m.Kurtulamad?m...

Gittin...unutulanlar?n aras?na kat?lmal?yd?n An?lar? bir sand??a koyup hayat? bir yerinden yakalamal?yd?m. Bu a?k noktalanmal?yd?,bu sevdadan vazge?meliydim. Yapamad?m...

Gittin...bir okyanusun ortas?nda,tek k?re?i kaybolmu? sandalda dev dalgalarla bo?u?an bir denizciyim art?k.

Bil ki; Sevmekten vazge?medim seni,bil ki seninle birlikte sevdan?da ta??yaca??m y?re?imde. Bil ki seni... unutamad?m..

YAzar : MEhmet ?o?kundeniz