:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Y?re?imin Senli Yar?m K?resi.....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
G?zlerim;?ehrin sokak lambalar?nda,ellerim titrek,ayr? ?ehirlerde olman?n me?akkatli h?zn?yle karanl?ktaki ayd?nl??? g?zel g?zlerinde seyretmekte.Etraf? ?evrili y?re?imin senli yar?m k?resinin.Her sabah senli bir d?nyada uyanabilmenin ve sana uzak olman?n h?z?n ve sevincini bir arada ya?amaktay?m i?te.Bug?nlerde nereden geldi?ini bildi?im deli bir huzur var bende ve korkular?mdan her?eyden ka??p sakland???m bir mabedim var bebe?im i?te y?re?imin senli yar?m k?resi.Seni al?p kimsenin ula?amayaca?? yerlere koyuyorum,herkesten her?eyden sakl?yor ka??r?yorum kendime sonra sonra tekrar tekrar bir nakarat misali tekrar ediyorum seni kendi kendime.Seni kendime anlatt?k?a daha ?ok senden oluyorum daha ?ok ?zl?yorum seni hasretler kapl?yor y?re?imi ama huzur buluyorum i?te b?t?n karanl?klar?na ra?men ?ehrin uzakta bir ???k misali parl?yorsun...Y?re?imin senli yar?m k?resi kaplamakta bedenimin her k??esini........
?ok be?endim..y?re?ine sa?l?k iiki vars?n..
ne g?zel anlatm??s?n y?lmaz ?ok g?zel yaa Smile o"sen" hepimizde ayn? sevgiyle saklanm?yor malesef...neyse can?m y?re?ine sa?l?k SmileSmileSmile
Sende iyiki vars?n
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne g?zel anlatm??s?n y?lmaz ?ok g?zel yaa Smile o"sen" hepimizde ayn? sevgiyle saklanm?yor malesef...neyse can?m y?re?ine sa?l?k SmileSmileSmile

Te?ekk?rler aplac?k sa?olas?n be?enmene sevindim...
G?rc?Kt?n c?K h?s...
Te?ekk?rler be?enmenize sev?indim....
?oook g?zel y?lmazj?g?mmm....y?re?ine sa?l?kk yazd?ran hakedio((nehir_on9))
Te?ekk?rler Tu??e ?ok incesin.....
e35d746780.gif

Te?ekk?rler YARGI?
Y?re?ine sa?l?k....
Sayfalar: 1 2