:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Duygusuzun Y?rekli Dostlar?....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Evet dostlar?m sizleri k?sac?k bir zamandan sonra bile olsa yine bu ?ekilde ne?eli keyifli i?tenli?ini kaybetmemi? ve her?eyden ?nemlisi sa?l?kl? olarak g?rmekten m?thi? haz ald?m.Hepinizi y?rekten kucakl?yorum dostlar?m bu so?uk havalarda y?z?n?zden tebess?m y?re?inizden sevgi eksik olmas?n....
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile a?lamakl? oldum ben SmileSmileSmileSmileSmile
sa?olas?n super mod SmileSmileSmileSmile
Vay bea valla g?cendim bilge sana ?imdi s.mod mu oldukBig Grin ismimizle hitap ederdi eskiden nese aplaBig Grin ?le olsun bakal?mBig Grin

Firari Fırtına

Havan?n neresi so?uk yahuu , burda k?sa kol penye var ?st?mde SmileSmile

Antalya haaaa

Sevg ...
Abi varya az de?ilsin sen heaBig Grinolsun abi sen dikkat et yinede bu havaya g?venmeBig Grin
:'(
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Vay bea valla g?cendim bilge sana ?imdi s.mod mu oldukBig Grin ismimizle hitap ederdi eskiden nese aplaBig Grin ?le olsun bakal?mBig Grin

:'( :'( :'( ama ben onun i?in ?eetmedimdi :'( :'( yanl?? anla?ma olmas?n y?lmaz yaaa sen benim sevdi?im bir arkada?s?n Confusedmiley4: y?lmaz y?lmaz y?lmaz.............derim valla yeter ki sen iste Confusedmiley4: y?lmaz sen bizim her?eyimizsin Confusedmiley4:

Firari Fırtına

Walla bilmem , sen so?uktas?n diye bendemi ???yecem SmileSmileSmileSmile

Can?ms?n tamam tamam k?skanma dur ?zerime h?rkam? alay?m SmileSmileSmile

Sevg ...
Tamam bilge b?yle daha iyi Big Grin ama a?lama yine ba?lama l?tfen sen a?lay?nca susmuyonBig GrinBig Grin

abi sen havan? at bakal?mBig Grin g?n olur devran d?ner biliyorsun de?il miBig GrinBig Grin sen donarken biz h?rkas?z gezeriz belkiBig Grin
SmileSmileSmileSmileSmileSmile demek ?yle h???? SmileSmileSmileSmilead?m ??kt? dokuza inmez sekize hesab? Smile anlad?m Smile
Sayfalar: 1 2 3