:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hesab?n?z? Koruman?n Alt?n Kurallar?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
1.Password: Msn password'unuzu olabildi?ince uzun tutun 16 karakter tavsiye edilir, bellibir kelime olmas?n kar???k harf ve rakam kombinasyonlar?ndan olu?sun ve ilk harf alfabenin son harflerinden biri olsun ki brute programlar?yla k?rmak imkans?zla?s?n..?ifrenizi unutmaman?z i?in bilgisayar masas?n?n alt?na fln yazabilirsiniz ama ?ifrenizi bilgisayrda dosya i?inde kesinlikle bulundurmay?n....
?r:wtdf47bfh58h3vfs7k

2.Dosya payla??m?: ?yi tan?mad???n?z ki?ilerle dosya al??veri?i kesinlikle yapmay?n trojan, keylogger yemeyi bikenara koy payla??m s?ras?nda dos'tan "netstat -n" komutuyla ip numaran?z? bi ??rp?da alabilirler.....

3.Otomatik ba?lanma: Otomatik ba?lan kutucu?unu ve ?ifremi kaydet kutucu?unu falan kesinlikle i?aretlemeyin bu herba?land???n?zda ?ifre girmenizi gerektirecek ama g?venlik i?in bu ?art....

4.?nternet cafe: M?mk?n oldu?u kadar cafelerde msn'nizi a?may?n..?nceden yerle?tirilen bir programla ?ifrenizi kolayl?kla alabilirler..Hatta baz? programlar vard?r ki ana bilgisayardan sizin kulland???n?z bilgisayar?n ekran g?r?nt?s?n? ger?ek zamanl? izleyebilirler...

??te bunlar? uygulad???n?zda msn'niz %90 g?venli hale gelir ..
Sayg?lar........
çok sağol cnm...
rica ederim..
ör:wtdf47bfh58h3vfs7k Bunu KAfadan mı Attın???
tonuşmuyorum senle..
Konuşmanı İstemiyorum Ama Ben Sonuçta Fikir Alışveriişi Yapmak İsteyen Biriyim Ve Yanıtlayacaksın .... Buda Sana Kapaq olsun Smile
yok ben kapak sevmem benden uzak sana yakın olsun buda sana tencere kapa olsun.. Big GrinBig Grin
Ei Tamam Unutma Bu Sözlerini NurdaN Sad Bide KardeleN Sende Sad
tsk ederız demı abı bıze yardımcı oldukları ıcınn