:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Su Olsam Sensiz Akmam Ki.!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Gen? adam, gecenin karanl???nda bardaktan bo?an?rcas?na ya?an ya?murun alt?nda k?za sar?ld?. Sessizce f?s?ldad? kula??na, "Seni ?ok seviyorum, biliyorsun de?ilmi" Gece kadar so?uk bir ses yank?land? zihninde, "bilmiyorum" Gen? adam ?a?k?nd?, sordu. "Sevmiyormusun beni" Alaca?? cevab? biliyordu art?k, k?z?n g?zlerinden anlam??t?. Y?re?inde ye?eren ?i?e?i ayaklar alt?nda ezen cevap ruhuna bir b??ak gibi sapland?. "Sevemiyorum"
Bir ad?m uzakla?t? k?zdan gen? adam, g?z?ndeki ya?lar? saklama ihtiyac? hissetmiyordu. Ba??n? hafif?e sola e?erek selamlad? k?z? ve dediki "Hayat umar?m sana hep iyi davran?r" Ya?mur bile dinmi?ti, gen? adam sessizce ilerledi bo? kald?r?mlarda. ??i ?yle ac?yla doluyduki sa?u?u bile hissetmiyordu art?k. Ya?mur durmu?tu ama yerler hala ?slanmaya devam ediyordu ..

Uzun s?re olmu?tu Gen? adam?n o sokaktan ge?medi?i.Gen? adam t?pk? o eski g?nlerdeki gibi o sokaktada yine yaln?zd?.Birden k??ede duran ?i?ek?iyi g?rd?.Ke?ke g?rmez olsayd?.Eski an?lar? hayaleri g?z?n?n ?n?ne geldi.Hayat? boyunca o an?lardan da zaten ka?amam??t?.Ya?mur yine ayn? o g?nki gibi ya??yordu.Bir anda adam?n g?zlerinden ya?lar s?z?ld?..Ya?mur yava?lad?k?a adam?n g?zya?lar? artt?..Bir an ?yle oldu ki acaba adam m? daha fazla a?l?yor yoksa g?zy?z?m? dedirtecek cinsten.. G?ky?z? inat ememeliydi a?layamazd? o kadar.

Birden arkas?ndan bir ses geldi?ini fark etti.O sese do?ru y?neldi .Hi? Bir ?ey g?remedi arkas?nda.Devam etti.Ses o kdr can al?c?yd?ki adam her bak???nda g?remiyor ve i?ine can al?c?l???ndan daha da bir i?ti?amla ar?yordu o sesi.. O ses acaba nerden geliyordu ? Ve o ses ne sesiydi..

Gen? adam o sesi bulamad?k?a irkiltisi ve korkusuda belli bir zamandan sonra artt?.Art?k adam o sesten korkmaya ba?lad?..O sesten uzakla?mak istedi.Uzakla?amad? hep arkas?ndayd?..En son ?are olarak bir apartmana s?rt?n? verdi.??meldi.Ses gitmi?ti art?k..Acaba neydi o ses..?

Birden o otobus dura??na g?z? ?arpt?.Onu son kez b?rakt??? yerdi oras?..G?zler art?k bir volkan olmu?tu akt?k?a ak?yordu..Adam g?zya?lar?n? silemedi.Silemezdide.Hayat ona silebilecek bir g?zp?nar? b?rakmam??t? .Birden irkildi..Duraksad? .Sokakta kisme yoktu.Onu g?rd?..Tam G?rmeyeli y?llar olmu?tu.?yle bir heyecanl? idiki hemen aya?a kalkt?..Sevdi?i onun ?z?ld???n? g?rmemeli idi..Hmn elleri ile g?zlerini bir siliverdi?...F?rlad?..Ko?tu ko?tu ama o ko?tuk?a sevdice?i ondan uzakla??yordu..En son hamlesi kalm??t? art?k.S??rad? elini uzatt?..Art?k tutmu?muydu.?im?ekler ?akt?.Havada f?rt?na birden esti..Adam sevdi?inin elini tutdu zannetti.Ama ac? ger?ek beyninde hemen payidarl???n? al?verdi. Elini att???nda bo? bir ortama sapland???n? anlad?..O bir hayali idi.T?pk? o eski sokaklarda ?m?r boyu onunla gezebilme hayali gibi idi..Ve o an o sesin nereden geldi?ini fark?na vard?..O ses gen? adam?n hayat? boyunca pe?ini b?rakamad??? hayat? idi..Hayat?n?n izleri ..

Gen? adam o an Dizlerinin ?st?ne Oturdu..Di?lerini s?kt?.A?l?yor a?lad?k?a g?zy?z? g?rl?yordu..F?rt?nada sa?lar? bir o yana bir bu yana da??ld?..G?k y?z?ne bakt?..Aya?a kalmak istedi uzun s?re..kalkamad?..Aya bir bakt?ki yakomozlar?n orda ; sevdi?i gen? kad?n vard?..Ama hayaldi..Hayal olsa bile bir daha elini uzatma ?ans? hissetti.O hissi bulamad?.Hafif Aya?a Kalkar gibi oldu.En z?ndan ona ses vermeli idi.Ama o sesi g?remeyecek kadar da k?r biri idi gen? k?z.Sokak uzun s?re ayn? seslerle yank?land? ..Ellerini g??e do?ru yar?m a?abildi ancak gen? adam..

Su olsam sensiz akmam ki...!

Ve gen? adam birden yere y?k?l?d?.Hayat gibi sokakda bo?tu sevdi?i olmayan her yer ona bo? gelirdi.. Kimseler yard?ma gelemedi.Adam art?k yorulmu?tu..G?zlerini her an kapayacak durumda idi.Kendiside bu durumun fark?nda idi..Son kez ellerini a?amasada tanr?ya yalvard?..Son kezde olsam onun o g?zel y?z?n? bana g?ster tanr?m diye..Son ?im?ekte ?akm??t?m.Gen? adam g?zlerini kapatm??t?..

Gen? adam vefat edeli 2 g?n ?lm??t?.Cenaze t?renine ?ok b?y?k kat?l?m vard?.G?zler ise o gen? kad?nda idi.Gelen gen? kad?n ?l?m nedenini sordu vefat eden gen? adam?n ac?l? ailesine ?Gen? adam?n ?evresine en b?y?k vasiyeti sevdi?inin ?m?r boyu mutlu olmas?n? sa?lamalar? idi.T?m mal?n? m?lk?n? ona ba???lam??t?.Ve de son s?z olarak onun ?z?lmesine istemiyordu..Ailesi bu durumu bildi?i i?in kanser diyeyip gen? kad?n?n daha da ?z?lmesini istemedi ge?i?tiriverdi..

Gen? adam yer olarak tanr? taraf?ndan cennetle ?d?lendirilmi?ti.Fakat bu durum gen? adam i?in ?okda ?nemli de?ildi. Tanr?dan daha b?y?k bir ?ey istiyordu..Onu son kezde olsa g?rebilmek dedi tanr?ya.Tanr? onu k?rmad?.Ve onun o g?zel y?z?n? g?stedi..O an en b?y?k hediyeyi alabilmi?ti tanr?dan. D?nyan?n en g?zel y?z?n? g?rd?..T?m kalbiyle ba??r?yordu art?k....!

''G?RD???M EN G?ZEL ... YA?ADI?IM EN G?ZEL ....HER?EYDEN ?TE ................''

Firari Fırtına

Son gece ve bu şiirler .... Teşekkürler Gönül Kızı ....
rica ederim de ne son gecesi onu anlamadım..??Big Grin

Firari Fırtına

Yarın cadı yarın ....
[COLOR="Indigo"]elerine sağlk cnm
güselmişşş [/COLOR]
teşekkürler jnm..
arkada?lar merhaba ben yeni ?ye oldum siteye ve ?N? memnun kalirim... yaziyi ger?ekten ?ok begendim herhalde devami vardir diyorum ki olmali bencee
arklar ?yelikler fln silindi dio ama ben girebildim nasi i? yaa :=)))))

Firari Fırtına

Arkadaş .

Sen girebiliyorsan sorun yok . Paylaşımlar güzel ve devam et . Diğer yazılar içinde arama yap .

Sevg ...