:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: A?kin Kanunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
1. Kurallari kadin koyar.
2. Hi? bir erkek asla kurallarin t?m?n? bilmez.
3. Kurallar her an, ?nceden haber verilmeksizin, degisebilir.
4. Kadin, erkegin kurallardan yarisindan fazlasini ??zd?g?n? sezdigi anda, kurallari degistirir.
5. Kadin asla yanilmaz.
6. Eger kadin hata yapmissa mutlaka erkegin yanlis yaptigi bir seyden kaynaklanmistir.
7. "Kural 6" durumu meydana geldiginde, erkek mutlaka ?z?r dilemelidir.
8. Kadin, her an fikir degistirebilir.
9. Erkek, kadindan yazili izin almadan fikir degistiremez.
10. Kadin her an sinirli olma hakkini elinde tutar.
11. Erkek, her an sakin olma durumundadir. Ancak, kadin erkege "Sen de sinirlen" emrini verdiyse erkek de sinirlenmelidir.
12. Erkek bu kurallarin nereden ?iktigini soracak bir c?ret g?sterdigi taktirde, bedensel aci duyacagi sekilde cezalandirilmalidir.
13. "Asiklar G?n?"nde kadinlarin bu kurallara da uyma mecburiyetleri yoktur, hi? bir kural tanimazlar.
...............
1. Kurallari kadin koyar.
Bunu Geçeceksin Eğer Kadın Koyarsa Erkekde Uyarsa Ben öLe Erkeğin Big Grin Big Grin
Duyqusuz_Boy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:1. Kurallari kadin koyar.
Bunu Ge?eceksin E?er Kad?n Koyarsa Erkekde Uyarsa Ben ?Le Erke?in Big Grin Big Grin
kat?l?yorum sana kukla olmaktan ba?ka bi?e olamazlar
bencee erkek dedi?in birass s?z dinlemliiBig Grin ama bu kadar?? az?c?kk faslaa gibi geldi banaa..
bencede fazla kim boyle erkek bulabilir kiii
canım bunlar klişeler işte.ama genelde kadınlar koyar bunu kabul edelim demi gökhan beyy....
ward?rr belkiidee b?ylee erkekler .amaa bence a?k onlar? k?r etmi?? olmal?ki bunlar?? yaparlarr vee kabullenirler...
belkide kadınlar koyar ama bence de boyle erkek bulunmaz zaten bana da ugramasın
......................
Sayfalar: 1 2