:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Eurov?ss?on`da ?lkem?z? Tems?l Eden Kenan Do?ulunun Yaninda Gaffur Dans Ets?nm
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
:smiley33:ARKADAŞLAR ÜLKEMİZİ EUROVİSSİON``DA TEMSİL EDEN KENAN DOĞULU`NUN YANINDA GAFFUR DANS ETSE ARKADAKİ DANSÇI KIZLARINDA GAFFUR PJAMASI İLE DANS ETSE NASIL OLUR
ßiLmem..
ama $unu ßeLirtmek istiyorum anketin ki$iseL makaLeLerde ne i$i var ?
Confusedmiley10: Confusedmiley10: Confusedmiley10: Confusedmiley10: Confusedmiley10: BENCE 5 YILDIZ KAL?TE OLUR AMA K???K B?R SORUN VAR ?NSANLAR GAFFURU B?LMED??? ???N BAZILARAI SIKILIR ?LK ?NCE GAFFUR VE PJAMASI HAKKINDA K???K B?R B?LG? VERMEL? BU B?LG?Y? SERT SUNUMUYLA KENAN I?IK YAPARSA NO PROBLEM Confusedmiley10: Confusedmiley10: Confusedmiley10: Confusedmiley10: Confusedmiley10:
Tatli_cadi Yenİ Üye OlduĞum İÇİn Fazla Bİlgİm Yok Bu Konuda Bİr Daha Kİ Konumda BÖyle Olmaz
konu yanlış yere açılmış...........
konu yanlış yere açılmış olduğundan dolayı taşınmıştır....
Konuya cevaben ;
Eurovision'da son se?ilen 1.lerden sonra de?i?ik bir tarz arad?klar?na inand?m Smile (Canavar k?l?klardan bahsediyorum evet Tongue)
Bu bir dahaki yar??mada arad?klar?n?n Gaffur oldu?undan ??pheliyim..
Genede Rimi Rimi Ley'i yapan TRT'den beklerim..
Oyum ?ekimser ?imdilik Smile
Sevgili arkada?lar ben ilk kez bir foruma ?ye oluyorum ve acemiyim kusurum varsa aff?n?za s???n?r?m ve sizlerden ?z?r dilerim Confusedmiley8: Confusedmiley8: Confusedmiley8:
yok önemLi deiL yeni oLanLarın hep ßöLe yanLı$LıkLarı oLuyor takma kafana Wink
aslında eruvisyon sese kulak vermiyor..
ne kadar saçma efekler sunsan okadar oy alıyorsun.

çakkıdının hakını yemiyelim güzel şarkı.
Tabi sezen aksunun imzası olan Ne güzel olmaz ki?..

Gaffır Ben çok seviyorum.. Daha Trt Te.. çiçek taksideyken ben onu Hep izlerdim..
Çok matrak bir adama..
ama türkiyede öyle biri.
Yani onu sahneye çıkartsak Sanki alay etmiş oluruz tüm.. dünya milettine..
sonuçta ne kadar efektler etki ediyorsa. ŞAKLABANLIK bunun içinde olabilir ama..
Gaffır sadece avrupa yakasında güzel olduğunu düşünüyorum.
Bu nedenle olmasın daha iyi.
kenan doğulu. ve dans gurubu.. yeterli bence.. Be son dönnemde yaptıkları ddans tutualn türden.
Tabi gençler için etkileyici.

Neyse konu açan arkadaşa tşkler.
ama gaffur avrupa yakasında klasın. Yeterli şimdilik.
Sayfalar: 1 2