:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Slm arkada?lar : (
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Slm arkada?lar ilk ?ncelikle hepinizin m?barek Kurban Bayram?n?z kutlu olsun. Yeni y?l?n?z da tabiiki. Ben de yeni kay?t oldum ve ?ok be?endim siteyi. Tam arad???m site desem yalan olmaz.
Ho?geldin mill Wink ..
Ne mutlu bize & sana..
Kimi insan istedi?i ?eyi bulamaz, bulsada karar veremez.
Sen bulmu?ken neden "Sad" surat asm??s?n ki acaba .. ?
hoş geldin mill....
senin burda olmandan çok memnunuz. ben de ilk girdiğimde böyle tam aradığım site demiştim. çabuk ısınıyor insan bu siteye. Smile
neden "Sad" surat astığını ben de merak ettim.. burda her şey eğlenceli..!
Surat asmamın sebebi CAN DOSTUM dediğim insan sattı beni defalarca. Affettim gene sattı affettim gene sattı ben onu silmek istemiyorum. 6 aydır yüzüm gülmedi. Ölen kardeşimin yerine onu koydum ve çok sevdim. Üniveristem bitti onun yüzünden ve bana dedi umurumda bile değil benim için onca şeyi yapmasaydın sen SAFSIN ve ENAYİSİN dedi. Yüzüm gülmüo.
aramıza hoşgeldin mill........
TŞK ederim.
hoşşgeldin canımcım umarım güzel vakit geçirirsin SmileSmileSmileSmile
mill Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Surat asmam?n sebebi CAN DOSTUM dedi?im insan satt? beni defalarca. Affettim gene satt? affettim gene satt? ben onu silmek istemiyorum. 6 ayd?r y?z?m g?lmedi. ?len karde?imin yerine onu koydum ve ?ok sevdim. ?niveristem bitti onun y?z?nden ve bana dedi umurumda bile de?il benim i?in onca ?eyi yapmasayd?n sen SAFSIN ve ENAY?S?N dedi. Y?z?m g?lm?o.

H?m, anl?yorum..
Ama dostlarlar, arkada?lar birbirlerinin k?t?l???n? istemez.
Demekki o senin verdi?in de?eri hi? haketmemi?..
Belkide seni k?skanm??.. Bu y?zden iyi olman? hi? istememi?..
Bence bir?eylere "Dur" demenin vakti gelmi? ona kar??.
??nk? hayat?n daha ?nemli.. Sen daha ?nemlisin..
De?ecek bir arkada? dost bulabilirsin, ama bir tane daha hayat bulamazs?n..
Ve belkide o "can dost"unu burada bulacaks?n Wink ..
Bir d???n derim ben..
+
Ho?geldin tekrarrr.. Wink ..
HoŞŞ Geldİnnnn
Sayfalar: 1 2 3