:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Her$ey SenSin..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Ne zaman seni d???nsem ,ne zaman sen gelsen akl?ma, i?imden havalan?yor kanad? k?r?k bir mart?...gelip konuyor uzaklar?ma....k?p?rd?yor yapraklar? saks?daki ?i?e?in...ve ard?ndan,susuyor kemanlar ve lirler bir anda...bir a?ac?n yapraklar?, d???yor ayaklar?ma...bitanemmmmm ke?fedilmemi? bir k?ta,konu?ulmayan bir dil gibisin co?rafyamda...

Birazdan yoklu?unu serece?im..hasretinin duvarlar?na..ve y?re?imi ate?leyece?im katrans? yoklu?una..g?zbebeklerimi ?slat?p seni say?klayaca??m sessizli?in koynunda..hasretini dudaklar?mda ?ld?r?p g?ne?le boynuna sar?laca??m...sonbahar kokulu sabahlarda... bitanemm imkans?zl???n i?inde y?r?t beni..kavu?mam?z s?rg?n olsa da hasrete,ne olur y?re?inde b?y?t beni

Seni d???n?yorum sevginin y?z? sen oluyorsunsmile.gif) siyah g?ky?z? mavi oluyor ?zlemlerim senin rengine b?r?n?yor ,her ?ey sensin..hangi ku?a sorsam ad?n? hangi k?y?da arasam, herkes her ?ey sensin..
460a60ca99.jpg
eme?ine y?re?ine
sa?l?k
te?ekk?rler
rose....
ÇOKKKK GÜSELDİİİ.....
TE?EKK?R EDER?M ?OK G?ZEL HATTA HAR?KA..
KALB?NDEN EKS?K OLMASIN SEVG?LER?N EN G?ZEL?...
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?OKKKK G?SELD???.....
SA?OL CANIM...BE?END???NE SEV?ND?M...
TeşekkürLer Çok Güz€L..Wink
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Te?ekk?rLer ?ok G?z€L..Wink
sa?ol hasan be?endi?ine sevindim...Smile
çokk hoş emeğine sağlık SmileSmileSmile
teşekkürler canım...
aşk anlamsızlığın eşiğinde durmak gibi,bilerek kör kuyulara atlamak gibi derin okyanuslara dalmak gibi kanatsız uçmaya çalışmak gibi bahar gelmeden baharı yaşamak gibi güneş doğmadan güneşi görmek gibi acı çekmeyi mutlulukla beklemek gibi....... bu dahada uzar aslında aşk hayat anlatmaya gerek yok yaşamak yaşatmak gerekiyor
Sayfalar: 1 2