:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: M?sade edermisin....?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Hayata her bak???m bir kavga edas?ndam? yine,yine b?ylemi ba?layacakt?m sen dolu bir g?ne.Oysa hayallerim b?yle de?ildi biliyormusun hala pembe g?zl?k takmak istiyorum g?zlerime ve seyretmek istiyorum seni doyas?ya ?ylece.Sende ben gibisin diye bilmek istiyorum g?r?nce mutlu olan beni,i?i huzur dolan,oysa kaybetmelerdeyim b?t?n sadeli?imle ?imdilerde.Ben ben olmak istiyorum her ne olursa olsun de?i?meden ve d???nmeden kaybedeceklerimi oysa seni kaybetmeyi d???nmek bile ?yle zor ki!
Y?re?im deli boranlarda ???yorum kar taneleri d???yor y?re?imin saydam yaln?zl???na kaybediyorum yine senli bir g?n? oysa sen sen olmad?n hi? de?ilmi?
Yine kuruntularda y?re?im kusura bakma ya ne yapay?m ben b?yleyim m?sade edermisin hi? de?i?meden seni seveyim....
tek güç karşılıklı sewgıdır ben bu dunyaya tek we son sozum ne olursa olsun sewmek ten başka bışey yoktur dıorum
çok güzel yüreğine sağlık tşklr...
çokkk güzel yılmazzz senin yazıların süperrrr
Teşekkürler beğenmenize sevindim yazana değil yazdırana bakmalı....
oooo kim yazdırıyomuş bunlarıııı
CANIM KUZEN BU Y?REK SENDE OLDU?U S?RECE ZATEN SEN H?? DE???MEZS?N SEN Y?NE AYNI SEVERS?N KAR?INDAK? DE Y?NE AYNI SEV?L?R..

Y?REK BAZEN KAYIPLARDA G?NE ?IKMA SAVA?INI HEP VER?R DURUR..AMA ?NEML? OLAN B?Z?M ???M?ZDE ZATEN TA?IYORUZ SEVG?S?N? TA DER?NLERDE B? YERLERDE..

SEVDAMIZIN ADI DA SOYADI DA O DE??L M? ..?B?ZE K?R KUYULARDA B?LE I?IK OLAN DE??LM?D?R EVET B?L?YORUM ..

SEN HEP BU Y?RE??NLE KAL CANIM KUZEN ..SEVEN ZATEN SEN?N YANINDA OLACAKTIR.B?YLE SEVG?LER?N YANIDA OLMAYAN Y?RE?E ZATEN BEN Y?REK DEMEM KUZEN...

ELLER?NE SA?LIK CANIM BUNLARDA BEN?M ???MDEN GELENLERD?..
?Y?K? VARSIN KUZEN SEN? ?OK SEV?YORUM B?L?YORSUN..
KALB?NDEN G?ZELL?KLER?N EKS?K OLMAMASI VE Y?Z?N?N HEP G?LMES? D?LEKLER?MLE ...
Kuzen sen bitanesin canım bende seni çok seviyorum hem o kadar güzel şeyler yazmışsın ki inan çok mutlu oldum canım benim.....iyiki varsın...
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kuzen sen bitanesin can?m bende seni ?ok seviyorum hem o kadar g?zel ?eyler yazm??s?n ki inan ?ok mutlu oldum can?m benim.....iyiki vars?n...
R?CA EDER?M KUZEN NE DEMEK YAZANI YAZDIRANDAN DOLAYI ANLAYORUM KUZEN...
Kuzen yazdırandan dolayı canım...Sen bitanesin tatlı kuzenim benim....
Sayfalar: 1 2