:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gittik?e dalgayla k?y?ya benzemeye ba?lad?k
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Gittik?e dalgayla k?y?ya benzemeye ba?lad?k.Yakla?t?k?a birbirimizin can?n? yak?yoruz.Her y?z y?ze bakt???m?zda bir par?am?z? al?p uzaklara g?t?r?yoruz, geri vermemek ?zere...B?yle mi olmal?yd??Korkmadan ba?lam??t?m halbuki.?imdi kalbimden kopan par?alar? yenilemeye,bir g?l???nle onlar? tamir etmeye, yerini kapamaya ?al???yorum.Oysa ne kadar ihtiyac?m var sana...
Dalga k?y?ya ?arpar ya denizde f?rt?nalar koptu?unda.Sen de bana hep f?rt?nalarda geldin.Bilmedin ki o saatlerin bende vurgun saatleri oldu?unu.Bende f?rt?nalar kopard?n ve birer birer par?alar?m? g?t?rd?n.
Sevgim ikimize de yeter san?yordum.Ama bendeki sevgi kat?ks?z ekmek gibi yenmiyor.Yani yetmiyor...
Bilmeliydim seni kap?da otob?se bindirdi?im g?n b?yle olaca??n?.Ama ne yapabilirdim ki...
?imdi so?uk senle ya??yorum.Bir g?zel s?z?n, bir ufac?k g?l???n kalbimi ?s?tmaya yetiyor.Ama bunu da ?ok g?rmeye ba?lad?n bana.Art?k bir ?eyler de?i?iyor.
Her ?ey yerini formaliteye b?rak?yor.Halbuki ben g?n?lden olan? istiyorum.Yani s?cakl???n? ?zl?yorum.Ama b?yle ne kadar devam eder onu da bilmiyorum.
Aram?zdaki engeller ufak bir ?ak?l tanesiyken kocaman bir kayaya d?n??t?.Ve ben art?k o kayay? yerinden kald?ram?yorum.Buna da g?c?m?n yetece?ine inanm?yorum.?imdi arada bir ?ak?l olmaktansa meydan? yi?itlere b?rakmay? ye?lerim.Ama i?imdeki sevgi ya da zaaf m? bilmiyorum ama buna kar?? koyuyor.Mant?kla kalp aras?nda s?k??m?? k?vran?yorum.Pilimin t?kenece?i zaman? bekliyorum.Umar?m yak?nda olur da daha b?y?k ac?larla bo?u?mak zorunda kalmam.Ama yine de sevmek g?zeldi...