:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bir d??'m???m ben...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sessizli?ime yaln?zl?k bula?t?, yaln?zl???m sessiz.
Ger?ek d??? d??ler kuruyorum, g?zlerimi kapat?nca. Hep kapal? kals?n istiyorum g?zlerimi.
D??lerim sonsuz. G?ky?z?nde ki y?ld?zlar? tuvalin ?zerine i?lemek istiyorum. Y?ld?zlar benim olsun, onlara diledi?imce dokunabileyim. Ya da kendimi g?ky?z?nde, y?ld?zlar?n ?zerinde ?ocuklar gibi sek sek oynarken ?izmek istiyorum. Ne ho? olurdu..
Anlams?z d??ler kuruyorum. Kendimi var edebilmek i?in, kendimi a?abilmek i?in.
Anlaml? olmalar? gerekmiyor... G?zlerimi kapasam, bir denizin k?y?s?nday?m, dalgalar ayaklar?ma vuruyorlar, Ay denizin ?zerine d??m??, dalgalar ayaklar?mla birlikte ay'a vuruyorlar. Hi? bir ses yok. Dalgalar sessiz sessiz kum tanecikleriyle oyna??yorlar bir yandan.
Bir bal?k vuruyor dalgalarla birlikte k?y?ya; yorgun,mutsuz, kimsesiz... Tela?la denize b?rak?veriyorum yeniden, bak?yorum arkas?ndan korkum biraz diniyor, i?im rahatl?yor bal?k denizde olmal?.

Anlams?z d??ler kuruyorum dedim ya!
Birini d??l?yorum arada bir, tan?m?yorum, zaten kendisini tan?mama izin vermiyor. ??nk?, d???mde bir t?rl? y?z? belirmiyor. Sadece bir d??, gizli bir imge. Benim en g?zel imgem. Sevmeliyim onu, ellerini tutmal?y?m, ay denize d??m??ken dans etmeliyim dalgalar?n ?zerinde sessiz. Dalgalar?n sessizli?ine e?lik etmeli y?re?imin sesi... Y?re?im atmal?, ?ylesine atmak de?il, y?re?im a?z?mdan ??kacakm?? gibi atmal?... Kendi i?imde yaratt???m bir m?zi?e e?lik etmeli benimle, bilinen t?m m?ziklerden farkl?. ??imdeki o m?zi?i duymal? ve e?lik etmeli dans?ma... Her g?n yeni s?zler yazmal? b?kmadan , usanmadan.
Anlams?z d??ler kuruyorum dedim ya! A?k b?yle olmal?, korkmasam...

G?zlerimi kapasam....
Kar??mda tuval, boya ve f?r?a kullanmadan ?iziyorum g?ky?z?n?, h?zn?.. Sonbaharda bir ku? g?? ediyor uzaklara , hep merak ederim giderken geride b?rakt?klar?na ?z?l?rler mi, yoksa bu onlar i?in do?al m?d?r. Hep ayr?l?k m? vard?r, al??m??lar m?d?r... Belki ufakta olsa h?z?nlenirler ve gagalar?n?n ucunda ta??rlar y?reklerini ordan oraya. G??men ku? kaybolurken mavilikle, k???k bir ?ocuk a?lar:
“Gitme”...
G??men ku?lar bir g?n geri d?nerler , d?nerler de bulurlar m? b?rakt?klar?n? b?rakt?klar? o yerde, b?rakt?klar? ?ekilde?.

?iirlerin vurgunu, kelimelerin yorgunu...
Anlams?z d??ler kuruyorum dedim ya!..
Bir d??'m???m ben...
Kendi d??lerinde yiten...