:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: HAYD? BUL Y?RE??N?(Sahibine)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Duymuyor musun sesini? Ssssst..... Sessiz ol biraz. Kulak ver. Hala yok mu? O zaman ?nce yerini bulmal?s?n. Hay?r,ben yard?m edemem, sen bulmal?s?n; ama, tarif edebilirim. ?nce t?m d???ncelerinden s?yr?l. Kendini sadece bu i?e odakla. Kapat g?zlerini. Bu aray??ta g?zlerin yard?mc? olamaz sana.
Elini g??s?n?n ?zerine koy. Biraz bekle, sakince nefes al, heyecanlanma. Simdi elini yava??a sol taraf?na got?r. Hay?r,a?a?? do?ru de?il, daha yukar?da. Sol koluna do?ru. Evet, iyi gidiyorsun, parmaklar?n?n alt?nda hisset. Bir de?i?iklik var mi? Elinin alt?nda bir ?eyin att???n? hissediyor musun? Yanl?? yerde olmal?s?n o zaman. ?ok mu yukar?lara ??kt?n yoksa? Biraz a?a?? indir elini. Avucunu tam olarak a?. ?yice yasla g??s?ne. Ya ?imdi? ?ok hafif bi?ey hissettin demek. Bu g?zel, do?ru yolda ilerliyoruz o zaman.
Kapal? de?il mi hala g?zlerin? Simdi parmaklar?n koltuk alt?na do?ru ilerlesin. Evet, avucunun alt?nda duruyor olmal?. At???n? hissediyorsun simdi. "Neden ?imdiye kadar bulamad?m " diye hay?flanma, ge?mi? ge?mi?te kald?. Sen bundan sonras?na bak art?k.
Buldun ya y?re?ini, bundan b?yle hayattaki en iyi rehberin o olacak. Sesini dinlersen ve kaybetmezsen onu, sana hep do?ru yolu g?sterecek. Evet, bazen yan?l?yor, bazen gitti?i yolda t?kezliyor; ama, olsun. Sen yine de dinle y?re?inin sesini. Bug?ne kadar ba?ka ?eyleri dinledin de ne oldu? Hangisi mutlu etti seni? Mutlu etseydi ar?yor olur muydun bug?n y?re?ini?
Hayat, y?rekte ba?l?yor ve di?er b?t?n duygular y?rekte can buluyor. Y?re?inle konu?ursan e?er, y?re?inle g?rmeyi, y?re?inle duymay? ??renirsen senden daha mutlusu olmayacak d?nyada. Bir insan? sevmenin, a?kla ba?lanman?n hazz?n? ya?ayacaks?n. Bundan daha m?thi? ne olabilir ki?
?yi bak y?re?ine, oraya sadece senin izin verdiklerin girsin. Hoyratt?r baz?lar?, kendi y?rekleriyle yapamad?klar?n? senin y?re?inle yapmaya kalkarlar. Kullan?rlar. Bu y?zden iyi korumal?s?n. Darbelere kar?? g??lendirmelisin onu. Unutma, narindir y?rek, ?abuk k?r?l?r, Ba?kalar?n?n y?reklerinin de ?abuk k?r?laca??n? bilmelisin, k?rmamal?s?n. Ve bir g?n, o y?re?in ger?ek sahibini buldu?unda ona tertemiz, saf, duru ve sevgi dolu bir y?rek sunmal?s?n.... (SaNa ?zeL...)
GerçeKten Harika Bİ yazı...

Tşk'ler Erdem kardeşim..

Yüreğine ve €meğine Sağlık..Wink
Ben teşekkür ederim hasan okuyan gözlerin dert görmesin....
?OOk G?ZEL eme?ine sa?l?k..
çok güzel arkadaşım tşklr......
H?SSETMES?N? B?LEN VE HALA ???NDE B? PAR?A UMUT VE ATE? KIVILCIMI OLAN Y?REKLER EM?N?M BUNU ANLAYACAKLARDIR..

KORKMAYIP BENDE O ATE?E YAKLA?MAYA KARAR VERD?M..YAZINA D?YECEK LAF BULAMADIM ?OK ?OK ?OK ?OK ?OK HATTA O KADAR ?OK BE?END?M K? Y?RE??NE SA?LIK ERC?...

Y?RE??M?N BEN? G?T?RD??? YERE G?DECE??M SES?N? D?NL?CEM ..KEND?M ???N, HAYATIMI ERTELEY???M ???N,KA?I?IM ???M , VE HALA YA?ANILASI B?LD???M SEVG?LER ???N BENDE O Y?RE??N SES?N? D?NL?CEM ..
HEP D?NLED?M AMA MUTSUZLU?UMDA DA D?NLEM???M BEN? KAHREDEN DE BU.KEND?NE ENGEL KOYMAK VARDIR YA ??TE ?YLE B?R?EY....
BAZI ?EYLER?N ZAMAN SONRA FARKINA VARIYORUZ AMA EL?M?ZDE OLMUYOR ??TE..ER YADA GE?E AMA DO?RU YOLU BULUYORUZ...

TEKRARDAN EME??NE VE Y?RE??NE SA?LIK..BEN ?OK ?EY BULDUM YAZININ ???NDE G?ZLER?M?N ?N?NDEN GE?T? B? AN ???N HER?EY..BUNUN ???N B?LE OLSA KEND? ADIMA KONU?MAK ?ST?YORUM BANA BUNLARI H?SSETT?RD???N ???N TE?EKK?R? B?R BOR? B?L?R?M..
Hani beni y?z?st? b?rak?p gitmi?tin ya senin gidi?inle bende bitmitim hat?rl?yorsun de?ilmi?.. i?te ?imdi seni sensiz ya?amaya al??t?m sevgili... y?re?imin sesini durdurmay? seni silip atmay? ba?ard?m evet ?a??rd?n de?ilmi?.. sen bende hi? bitmeyece?ini san?yordun ama bittin!!! yoksun art?k geri d?n?p bakt???mda de?meyen bir insan i?in
nas?l ?z?ld???m? kendimi bo?una yiyip bittirdi?imi anlad?m evet sevgili...sen bende bittin!! ve ben yeniden F?L?ZLEND?N!!!
bazen ac?dan bazen ger?eklerden ka?mak i?in dukunamad???m?z y?re?imize dokunma cesareti veren bu yaz?y? bizimle payla?t???n i?in g?zel y?regine sa?l?k.....
umar?m o g?zel y?re?in gercek sahibini bulur...
milagros Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bazen ac?dan bazen ger?eklerden ka?mak i?in dukunamad???m?z y?re?imize dokunma cesareti veren bu yaz?y? bizimle payla?t???n i?in g?zel y?regine sa?l?k.....
umar?m o g?zel y?re?in gercek sahibini bulur...

te?ekk?rler sa?ol....
yazı cok hosmus tskler arkadasım
Sayfalar: 1 2 3 4