:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ............
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
kanatlan?p sonsuza do?ru,hi? kimseye haber vermeden u?mak,hi? kimsenin ya?amad??? bir hayat? ke?fetmek,diledi?im r?yan?n i?inde kaybolmak,hi? bir zaman bitmeyecek,y?pranmayacak,mutlu, ?ok mutlu bir a?k? ya?amak istiyorum.?ocuk kalbini i?inde ta??yan onca yorgunlu?a kar??n ?ocuk kalbini ya?atabilen bir y?rek istiyorum.
k?sk?n de?ilim k?rg?n?m hayata.bir ba?kas?na t?m s?zc?klerim ve ?zlemlerimle ula?amayaca??n?,kendimi hi? bir zaman diledi?imce anlatamayaca??m? bilmenin,ya?ad?klar?m?n,ya?amak isteyipde ya?ayamad?klar?m?n i?imde b?rakt??? h?z?n. kendimi bile tan?yamaman?n,ya?ayaman?n ezikli?ine duyulan bir k?rg?nl?k bu.
hayallerimden her ge?en g?n biraz daha uzakla?mak,?zledi?im,bekledi?im o a?ka ,o insana u?ala?amamak. ne gere?i var ki b?yle kand?rmacalarla ya?aman?n.yenilgimi g?rmek,bunu hep ertelemek. ni?in?
kimi beraberlikler vard?r, kimi insanlar i?in ?ok kolayd?r. benim gibi ya?amaya, kendini sevgiye adam?? insanlar i?inse hep ?d?nler,eksilmeler ve kendini d??lama ?abalar?yla doludur.hi? kimseye kar?? yeterince a??k olamamak,bir sevgilye ula?madaki engelleri bir belirsizli?e ertelemek. onca d?? k?r?kl???ndan ve yenilgiden sonra umutlanmaya deyece?ine inand???m bir kap? aral???ndan bakmak istiyorum.

her sabah umutla a?mak g?zlerini
g?n? selamlamak
ac?lar? s?rtlan?p sevgiyi almak y?re?ine
yoku?unu, ta??n? g?rmeden y?r?mek
sevda u?runa yollara d??mek
her sevgi k?r?nt?s?ndan
bir par?a al?p katmak sevgime
b?y?yor kalbim
ac?lar?n yan?nda sevgiyi ya?at?yorum
her yeni g?nde
y?re?imde sevgi ?i?ekleri b?y?t?yorum
aklıma düştün yine bu gece
bekleyiş içimdeyim
bekliyorum hala seni
benim beyaz güvercinim
TE?EKK?RLER ERC?..

HER YEN? G?N B? UMUT, HER G?N DO?AN G?NE? B?Z?M ???N..
Y?RE??M?N KIYISINDAK? DALGALAR ARTIK DURULDU ..
YEN?LMED???M HAYATA ??MD? SELAM VER?YORUM..
rica ederim rose
aynen dediğim gibi her yeni bir gün yeni bir hayat....
hayırlı geceler..