:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: SeN ?sT?Ne AL?NMa...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
0c330e8b1d.gif
Birg?n birini ger?ekten seversen,sevebilmeyi bilirsen, y?re?inle sevmeyi ??renebilirsen biliyorum ki sadece o zaman anlayabileceksin ger?ekten beni.Her t?rl? imkans?zl??a,b?rak?p gitmelere,bitmelere ra?men y?re?inle direnip a?k?n? korumak isterken sevdi?inin her?eyi hi?e say?p konu?mak, g?rmek,vedala?mak bile istemeden arkas?n? d?n?p yokmu?sun gibi davranmas?n?n ruhunu can?n? nas?l ac?tt???n? ancak o zaman anlayacaks?n.Sen onunla tek bir can olmu?ken onun sana hayat?nda hi? olmam??s?n gibi ,y?re?ineyse bir duvar,bir masa,yerde duran bir ?ak?lta?? muamelesi yapmas?n?n ne demek oldu?unu o zaman anlayacaks?n.Beynin,d???ncen kendi kendine teselliler verirken,seni hakl? bulurken g?zlerine s?z ge?iremeyip nas?l koca damlalarla sessizce isyanlar ya?ad???n? o zaman anlayacaks?n.Ve ben ... ben biliyorum ki sen bunlar? ya?arken beni akl?ndan ge?irmesen bile bir yerlerde,bir ?ekilde ben bunu hissedece?im.Yoo yanl?? anlama sana beddua de?il bunlar.K?yamam ki.

Bilirsin hislerim g??l?d?r,y?re?im ondan da g??l?,hissederim,anlar?m..Kiminle ve nerede olursam olay?m y?re?indeki f?rt?nay? hissetti?im an,o an bana yapt?klar?n? ya??yor oldu?unu anlayaca??m...??nk? senin bana yapt???n bir ayr?l?k,bir vazge?i? de?ildi,?ylesi ?ok ?nemli de de?ildi asl?nda.Do?ald? bu fani d?nyada fani sevgiler,yanl?? duygulara kap?lmalar...Ama senin bana yapt???n seven bir insana yap?labilecek an ac?mas?z vurgunlardan biriydi.Konu?mamak,s?zlerin ?aresiz,g?zlerin uzak b?rak?lmas?,y?re?in ve t?m hislerin umars?zca terk edili?i...Ne olurdu o telefonu a??p sadece ho?cakal deseydin...Ne olurdu bir kere kendi sesinle bitti deseydin...Ne olurdu bir kere bile bitti ama ger?ekti diyebilseydin...Yalan bile olsa...Yalan bile olsa bir sevda minicik bir veday? hak etmi?tir....Sen bakma a?lad???ma,?iirler yazd???ma..sen bakma sensizlikten bahsedip h?z?nlere dald???ma..Ben ne sana ne de a?k?ma bir an bile a?lamad?m ard?ndan.Ben haketmedi?im yalanlara,y?re?imin kand?r?l???na a?lad?m sadece.Ve ben sadece yalanc? a??klar?n sahtekarl?klar?na a?lad?m ard?ndan.Sak?n sen ?st?ne al?nma

?OOOK g?ZEL eme?ine sa?l?k Wink
tşklr arkadaşım çok güzeldi....
Çok Güz€L Yür€Ğine SağLık..Wink
rica ederim arkadaşlar okuyan gözlerinize sağlık...