:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: S?yL€ N€sin S€n
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
?yle bir sevin?sin ki sen, senden gelen her?eyde sevgi var h?z?n var, bazen ince bir s?z?, bazen sevin?, bazen tatl? bir h?z?n, ?yle tuhaf ?eysin ki ac?y? mutlulu?u ayn? anda birlikte ya?at?yorsun. Sevin?sin, r?yas?n, pembe bir kelebeksin, d??lerimdeki peri k?z?, g?ky?z?nde turkuaz mavisi, ?eker pembesi, masallardaki prenses i?imde bir s?z?s?n.
Gitme sak?n gidersen d??lerim sende kal?r.
Ne g?zel ?eysin sen.

S?yle nesin sen…

Uzaklardas?n o deniz ?lkesinde, ama yan? ba??mda gibisin, sabah tanyeri sonbaharda ak?am g?ne?i, r?zgars?n, ?i?eksin, bahar meltemleri gibisin, k?? ortas?nda s?ms?caks?n, duygusun co?kun akan nehirler gibi, okyanuslar gibisin, sevin?lerin en g?zeli, ince bir s?z?s?n sen.
Gitme sak?n gidersen d??lerim sende kal?r.
Ne g?zel ?eysin sen.

S?yle nesin sen…

Bahars?n ?i?ek kokan badem ?i?ekleri gibi pembe, ?a?la ?i?ekleri gibi beyaz, ?eftali ?i?ekleri gib rengarenksin ye?ilsin, mavisin, pembesin, ya?mursun, g?l yapraklar?nda damlas?n, baharda papatya haziranda dolusun.
Gitme sak?n gidersen d??lerim sende, akl?m sende kal?r.
Ne g?zel ?eysin sen.

S?yle nesin sen…

Gelinciksin bozk?rlarda eyl?lde sar? yaprak k???n bembeyaz kars?n, saman yolusun gecenin karanl?klar?nda ?oban y?ld?z?s?n, ???ks?n i?imi ayd?nlatan, a?ustosta gece meltemleri denizlerde yakamoz, okyanusta yelkenli.

S?yle nesin sen.

Ne g?zel ?eysin sen…
Y?ksek tepelerden gelen ???s?n sen, kar kadar beyaz kardelensin, m?ziksin ?ark?s?n, romans?n, bir ?iirsin sen. Gitme sak?n gidersen d??lerim sende kal?r.
Ne g?zel ?eysin sen.

S?yle nesin sen…

??imden r?zgar olsan gelsen diyorum ans?z?n f?rt?na olsan da??lsa bulutlar, bahar olsa geli?inle, kelebek olsan u?san ba??m?n ?st?nde sonra omzuma konsan, pembe kanatlar?n? seyretsem doyas?ya, pembe bir kelebe?in s?cak kanatlar?nda bulsam kendimi sonra hi? gitmesen. Gitme sak?n, gidersen d??lerim sende kal?r.
Ne g?zel ?eysin sen.

S?yle nesin sen…
Teşekürler Ezberimsin
Soruya zaten cevapları da verildi...Smile
Bana gelince neyim ben...Smile

Yüreğine güzellik arkadaşım...
Rica €d€rim..Tşk'ler..Wink
Rica ederim...Wink

Özledim sizleri...Smile
Bizd€ SizLeri Özledik Hani AŞkın Nirde SmileSmile
Ders çalışıyor....Smile
Öss'ye HazırLık İiiii MaşaLLah..Smile