:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ?rkekli?im gitmelerden...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
karaagacoh0.jpg

G?nlerdir nefesim bile bo?az?m? t?k?yor. Nefes almak ta bazen zor gelirmi? insana.. Sessiz ???l?klar?m, g?l?mseyen g?zya?lar?m var. K?r?ld?m art?k, darg?n?m hayata da..

Herkesi g?r?p te dokunamamak, kimselere anlatamamak i?imden ge?enleri.. Soyutlanm?? bir zaman diliminde s?k???p kalm???as?na.. Bunca kalabal???n aras?nda yaln?z, yapayaln?z hissetmek kendini.. Her?ey o kadar sessizce oluyor ki, sesimin yank?s? k?r?yor t?m bedenimi.

Ben bu kadar yaln?z, bu kadar ?ss?z de?ildim...

Bazen dal?p gidiyorum. Gitti?im yerlerde d???ncelerim yok. D???ncesizce bombo? griliklere g?m?l?yorum..

Art?k yere basam?yorum sa?lam, sapasa?lam. ?yle ki zamans?zl??a boyun e?diriyor bu gidi?. G?nleri say?yorum, hatta saatleri. Yan?ndayken zaman ak?p ge?iyor su gibi. Ben ge?sin istemiyorum. T?m saatler dursun, g?l?mseyi?in y?z?nde kals?n, kelimelerin hi? t?kenmesin istiyorum. Gitmeyesin istiyorum.. Sen gidersen t?m saatler duracak, biliyorum.

Zaman ald?rmadan devam ediyor yoluna...

Her?ey ?yle uzak, ?yle so?uk, ?yle yabanc? ki.. Bak?yorum, g?remiyorum. Bu ?ehir, bu kald?r?m ta?lar?, bu deniz tan?d?kt? oysa.. Gidersen bu ?ehir de zor gelecek bana, hissediyorum..

Hayat durdu.. Zaman ak?p ge?iyor ama ben fark?nda de?ilim, olmak ta istemiyorum. Olan biteni kar??dan izlemekle kal?yorum sadece. Ben i?inde de?ilim kendi ya?ant?m?n, seyircisiyim.. G?ne?in do?u?u, g?n?n bat???, d?nyamdaki her?ey varl???na odakland? adeta. Yoklu?unda benim i?in her?ey sona erecekmi? gibi geliyor..

Me?er ne ?okmu?sun bende...

Bir an durup, t?m korkular?mdan s?yr?l?p hayk?rmak var nefesimin yetti?ince;
"Ne olur gitme..."

Kal?rsan, d?nyan?n b?t?n renklerini g?rmeye ba?layaca??m. Her?ey bunca griye bulanm?? olmayacak. Kelimelerin tutup ellerimden, kanayan yaralar?ma basacaklar. Geceleri irkilip kalkmayaca??m uykular?mdan. Her sabah uyand???mda bir sanc? saplanmayacak i?ime.. Hi? bir g?? y?kamayacak beni. Bildi?in ben gibi...

Bir yerlerde tak?l?p d??sem de aya?a kalkaca??m yine.. G?c?m t?kendi?i vakitlerde, sen tutup kald?racaks?n beni. O zaman ben mutlu olaca??m... Bunlar olacak de?il mi?

Y?r?d???m b?t?n yollarda hep yan?mdayd?n y?llard?r. Kimi zaman d???n?rken att???m ad?mlar?, kimi zaman da r?zgar?n ak???na b?rakt?m kendimi. Bazen do?rularla, bazen hatalar, yanl??l?klarla ak?p gidiyordu hayat. Sen do?rular?mda da, hatalar?mda, yanl??lar?mda da benimleydin. Gidersen ad?m atmak zor gelecek bana, hatta oldu?um yerde d???p kalaca??m belki..

Korkuyorum.. G?nden g?ne b?y?y?p i?ime s??m?yor korkular?m.

Bir zamanlar ne ?ok korkard?m "Gel.." demekten. ?imdi ?rkekli?im gitmelerden...

4675y481wy0olg.gif
saol canım çok güzel çok beğendim
TE?EKK?R EDER?M BE?END???NE SEV?ND?M...RES?M A?ILMAMI?TI ??MD? A?ILMI? Smile
Bir zamanlar ne çok korkardım "Gel.." demekten. Şimdi ürkekliğim gitmelerden...
yüreğine sağlık....
Teşekürler Rosecim...Smile
Herzaman korktummuz şeyler başımıza gelir...Smile
Onun için hiç bir şey düşünmeden ve korkmadan olduğu yere kadar yaşaylım...Smile
Gitmek isteyenleri de tutmayalım...Biz de özgür kalalım...Smile
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir zamanlar ne ?ok korkard?m "Gel.." demekten. ?imdi ?rkekli?im gitmelerden...
y?re?ine sa?l?k....
TE?EKK?R EDER?M ERC? ...SENDE SA?OL..S?Z ?OK G?ZEL BEN ?OK BE?END?M ...
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Te?ek?rler Rosecim...Smile
Herzaman korktummuz ?eyler ba??m?za gelir...Smile
Onun i?in hi? bir ?ey d???nmeden ve korkmadan oldu?u yere kadar ya?ayl?m...Smile
Gitmek isteyenleri de tutmayal?m...Biz de ?zg?r kalal?m...Smile
BEN TE?EKK?R EDER?M PER?M ..S?YLED?KLER?N GER?EK CANIM..G?TMEK ?STEYENLER? ARTIK TUTMUYORUM PER?M G?TS?N..YOLLARI A?IK OLSUN..BAK ARTIK G?L?YORUM PER?M..SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Supersinnnnnnnnnnnnnnnn bitanem....Smile
Güler hep Gülerrrrrrrrrrrrrr...Smile
Bak bende gülüyorum...SmileSmileSmile
Seni boyle görmek güzel ve mutluluk verici benim için...
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Supersinnnnnnnnnnnnnnnn bitanem....Smile
G?ler hep G?lerrrrrrrrrrrrrr...Smile
Bak bende g?l?yorum...SmileSmileSmile
Seni boyle g?rmek g?zel ve mutluluk verici benim i?in...
EVET PER?M NAPIM BUNDAN SONRA ARTIK B?YLE...SEN HEP G?L?YORSUN PER?M G?LEN Y?Z?N H?? SOLMASIN ..TE?EKK?RLER PER?M..SmileSmileSmileSmile