:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: A?k A??rd?r TabutLara S??mayan
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
G?n?l kumsal?m? yal?yor meltem yelin
Kopar?yor par?alar?m? got?r?yor azg?n dalgalar yaran ?oook elim
Derinden kalbime d?k?l?yor sesin
Dolu gibi aban?yor ?st?me inmelerin
Sen g?zlerimin merce?inde k?r?lan ?????n s?z?m?yle ya?mur damlalar?na yazd???m bir busesin
Basar?m alt?na imzam? sen b?ylesin
Beni gece g?nd?z sevda bulama?lar?yla ayran dolan kar??t?ran teeek
Bir tek sensin

Kopard?n beni att?n hasret u?urumlar?na
Yarim senin g?zlerin h?z?n g?rmesin

Ad?n dokunuyor her dizemde akl?ma. Bir lokma ekme?in bu?usu kadar hasretim g?l???n?n ?ana??na. Manyakla?t?m yoklu?unun ipli?ine tutunupta. Psikopatla?t?m saatlere ?iirleri s?k??t?r?pta... Ben ??z?lmeyen k?r bir yumak oldum.Ben d?k?lmeyen bir ?rmak oldum. Ben k?s?r ge?en zaman dilimlerinde a?k?n?n dilencisi oldum a?k?m.

Ve a?k?n? s??d?ram?yorum hi? bir ?eye. Kabul etmiyor... Hi? bir mekan kabul etmiyor. Her?ey umursuz. Her ?ey bir yudum suya hasret i?inde. Her ?ey k?r?k d?k?k bu ne be. Anlams?z noktalar t?redi her yerimde. Ben a?k?n? noktalayamad?m. ?eker bile ac? be.

Y?rtmak istiyor ruhum, ??kmak istiyor i?imden. Bir volkan kadar ate? p?sk?r?yorum. Yand? mart?lar?n kanatlar?, yaaand????... Yand? k?ze d?n?pte. K?l oldu a?k?nla elele gezindi?im platolar?m.

Geceler yam?yor y?rt?k yerlerimi. Ate? ba?lar?nda sabahl?yorum gitar ellerimde. Parmaklar?m? seni notala?t?r?rken par?al?yorum kan revan i?inde. Yanl?zl??? kokluyorum ya?l? bir sicimin boynumdaki ilmi?iyle. Yaln?zl???n tokat?yla kendimden ge?iyor. Yaln?zl???n k?f tad?n? genzimde tad?yorum.

Yok b?yle bir ?ey...

Bir avc? gibi seni ar?yorum her ta??n alt?nda. Her da??n ete?inde. Her derenin yosunlu sular?nda. Her a?ac?n k?k?nde sevgilim. Ben seni ald???m nefes gibi ya??yorum.

?imdi yoklu?unun ?zetini ??kar?yorum s??m?yorsun ka??tlara. Mavi kalemim a?l?yor k?rm?z? k?rm?z? yazd?k?a...
Da??l?yor yazd?klar?m... Senin ad?n binbir kez tekrar tekrar yaz?yor... Silemiyorum. Bulan?kla?t? g?zlerim... Bulan?kla?t?da kama?t? g?remiyorum. ?imdi gece mi yoksa g?nd?z m? vallahi bilemiyorum. Geri ver bana hapsetti?in ruhumu senden istiyorum. Yada d?n gel bana a?t?m s?m s?cacak kollar?m? seni bekliyorum...Aylarca, y?llarca, belkide son nefes an?nda da olsa seni akl?ma b?yle i?liyorummm.

G?zlerin ?rs?n g?zlerimi. Ama ?rselemesin... Yeter ki ellerin ?rts?n g?zlerimi... Toprak toprak s?rme ?eksin. Ama son bir defa ellesin. ??te sen b?ylesin. Bana bir ihtiya?,... Bir son dokunu? kadar ?zelsin.

Ben yazd?k?a ?ay?r ?imen. Ben yazd?k?a sen bir zambak, bir yasemen.Ben yazd?k?a. G?l?n yapra??na dokunur gibi dokunur dudaklar?m d?k?l?r damla damla hasretinin ?i?e?ine ac? ac?d?r g?l??lerim.

Uzand?k?a hayaline ellerim. Bir m?knat?s gibi hep seni ?ekiyorum. Hep seni... Hep seni istiyorum sevgilim. Sen bilmezsin ki bu duygular?m?, i?imi ve beni.

Ben seni tabutlara s??mayacak a??r bir a?kla seviyorum. Mart?lar?n kanatlar? yan?yor... Nerede ellerin, nerede dilinden d?k?len s?zlerin, sen neredesin, nerede d?nyam, ay?m, g?nd?z?m, g?ne?im. Ben karanl?k topraklarda ya??yorum. Bir ?m?r i?imdesin. Bin ?m?r i?imdesin.

D?nyam ne zaman y?r?ngemde d?neceksin. Ne zaman derelerimde ?imeceksin. Ne zaman beni yudumlay?pta i?eceksin. ??te o an isterse son dakikam olsun. Son dizelerim. Son s?zlerim olsun sevgilim. K?z kulesine g?m?leyim.

A??r bir a?k bu tabutlara s??mayan
?zleminin i?inden gece g?nd?z ??kmayan
Yollar uzundur yollar menzile var?lamayan
Bir h?cre ?ekirde?iyim b?l?n?pte tekrar tekrar sana a??k olan.
Lakin
A?k?n a??rd?r a?k?m tabutlara s??mayan
gercekten ask oyle bır sey kı
hıc bır yere sıgmıyor
sadece sıgdıran varsa kalbıne
sıgdırır oda varsaBig Grin
yorum için teşekkürler arkadaşım sağol...