:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ruhu ?zg?rle?tiren d??lerin kanatlar?d?r..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bir eline y?z ?st?l???, bir eline umursamazl??? al?p g?zlerimden yok olu?unun y?l d?n?m?..Y?re?imdeki t?m a?r?lar? bu geceye toplad?m. Belkide ?arpt?m hepsini tek tek..?stelik hava da puslu ya?d? ya?acak..y?re?ime mi?..g?zlerime mi?..Her damlas?nda bilindik h?z?n ?ark?lar?..H?zn?n ?ark?s? terk eder mi insan??Umutlar terk eder de insan? yar?nlar?n? h?z?n terk etmez derler.K?r, sa??r gecenin karanl???n? YASAK KEL?ME sessiz y?ld?z gibiyim..Uyanmal?y?m hi? bilmedi?im, dalmad???m derin uykumdan..

B?t?n ke?kelerin yan?ba??ndas?n y?llard?r.Seni bana an?msatt?klar? i?in ben ke?kelerimden hi? vazge?miyorumki..Ne i?ime yarad???n? bile bilmeden ?ylesine..Hangi yana baksam sensizli?im, sessizli?im kam??l?yor y?z?m?..Yaralar?m?n s?z?s?n? ke?keli c?mlelerin dindirmiyorken..Hayalin t?m netli?iyle kar??mda g?l?ms?yor.

Sen gittim san?yordun i?imde b?yle ?o?ald???n? bilmiyordun ki!Merak etme tutkular?m hal? yenilgilerime ra?men ayakta..Yoklu?unda yaprak misali savrulurken beni bu r?zgardan kim koparabilir ki?

?stelik her ?ey benimle kald?.Sen yan?mdayken gitmeyi ba?arabilirken..Ben sensizli?imdeki senimden hi? vazge?meyece?im..

Ya?am ?skalamay? affetmiyorsa..ya?amak cesaret ister ?yle de?il mi?
YüreĞin€ SağLık Kardeşim Çok GüzEL...
TŞKLR ARKADAŞIM GÜZEL PAYLAŞIM.....
okuyan gözlerinize sağlık arkadaşlar...
emeğine sağlık arkadaşım
teşekkürler arkadaşım...
Teşekürler Erci...
Onsuzluk sessizlik kadar acıtır...Kanatları kırık hayaleri bitmiş...Yarını beklemek en iyisi...Belki yarın yeni hayaler satılığı çıkartır bizlere
Rica ederim MasaL perisi teşekkürler...