:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yoksun...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Yoksun...
S?z vermi?tin! Asla b?rakmayacakt?n, sensizli?e mahkum etmeyecektin hani! Kara toprak benden daha ?ok mu sevdi seni? onun i?in mi b?rak?p gittin beni! ?imdi ben, sensiz ge?en saatin her bir dilimine par?a par?a edip yoklu?unu, zamana tutsak ediyorum kendimi.

Sevdim... Hem de ?ok sevdim seni... Kald?r g?zel ba??n? kara topraktan ey sevgili! Kald?r da bir bak g?re biliyor musun?Ya?ad???m sensizli?in ?aresizli?ini. ?zl?yorum hem de ?ok ?zl?yorum duyuyor musun beni? Ben bir avu? toprakla payla?mak i?in sevmedim seni. Bende sana kavu?mak istiyorum i?im par?a par?a kurumu? topraklar gibi...

Bilirsin karanl?ktan korkar?m ?ocuklar gibi... D?n??? olmayan bir yolda yaln?z y?r?meye mahkum ettin sen beni. O yollar ki karanl?k t?neller misali ?evreler beni, bir umut ????? yaksan ataca??m hi? d???nmeden kendimi.

Ne sevda ?ark?lar?, ne ba?r? yan?k t?rk?ler, ne a??tlar nede ?iirler hi? biri ama hi? biri anlatam?yor bende ki seni. Kulaklar?mda tek ??nlayan ayr?l???n sesi, o ses ki en anlaml? ?ark? s?zlerini yerle bir eden nameler gibi. Ben ya??yorum kendi sahnemde ad? yaln?zl?k olan ger?e?i.

Ne limanda vadesi dolmu? bir gemi, ne kanad? k?r?k bir ku?, ne g?z? ya?l? ceylan
B?L?YORMUSUN ERC? HAYAT ?OK ACI AMA B?Z HER?EYE RA?MEN G???S GER?P KANAT ?IRPMAYA DEVAM ED?YORUZ ..YA?ANILASI VE YA?ANMAYA DEVAM ED?LES? UMUTLARIMIZ VE ?M?TLER?M?Z HEP VAR OLMALI, OLACAKTIR DA..AMA ONLU AMA ONSUZ...

Ben ya??yorum kendi sahnemde ad? yaln?zl?k olan ger?e?i. BAK BU S?Z?N ?OK G?ZELD? ERC?..

EME??NE VE Y?RE??NE SA?LIK ERC? ..Y?RE??NDEN UMUTLARININ H?? EKS?K OLMAMASI D?LEKLER?MLE...
ölüm ne soğuk dimi?korkutucu.bu hayattaki en gercek sey..offf.almasın kara topak sewdiklerimizi bizden..Sadsaol erci bu gece ölümü bida düşündüm..we yarın daha mutlu uyanmam için bir sebeb,m oldu..saol.
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:B?L?YORMUSUN ERC? HAYAT ?OK ACI AMA B?Z HER?EYE RA?MEN G???S GER?P KANAT ?IRPMAYA DEVAM ED?YORUZ ..YA?ANILASI VE YA?ANMAYA DEVAM ED?LES? UMUTLARIMIZ VE ?M?TLER?M?Z HEP VAR OLMALI, OLACAKTIR DA..AMA ONLU AMA ONSUZ...

Ben ya??yorum kendi sahnemde ad? yaln?zl?k olan ger?e?i. BAK BU S?Z?N ?OK G?ZELD? ERC?..

EME??NE VE Y?RE??NE SA?LIK ERC? ..Y?RE??NDEN UMUTLARININ H?? EKS?K OLMAMASI D?LEKLER?MLE...

te?ekk?rler rose o g?zel y?re?inle yorum yapt???n i?in sa?ol..
blue Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?l?m ne so?uk dimi?korkutucu.bu hayattaki en gercek sey..offf.almas?n kara topak sewdiklerimizi bizden..Sadsaol erci bu gece ?l?m? bida d???nd?m..we yar?n daha mutlu uyanmam i?in bir sebeb,m oldu..saol.

?L?M.. ?L?M.. ka??n?lmaz son..
te?ekk?rler arkada??m y?e?ine sa?l?k seninde ruhunu canl? tutacak kadar mutluluklar hep seninle olsun....
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:te?ekk?rler rose o g?zel y?re?inle yorum yapt???n i?in sa?ol..
R?CA EDER?M ERC?...Smile
Confusedmiley1: Confusedmiley1: Confusedmiley1: Confusedmiley1: Confusedmiley1: Confusedmiley1: Confusedmiley1: Confusedmiley1: Confusedmiley1: Confusedmiley1: Confusedmiley1: Confusedmiley1:
tesekkür ederim.ama olamıyoz işte her zmn mutlu..ama iyi dileklerin için saol..biliomusun bi an düşündümde ölüm o kadar da kötü bişe olmasa gerek..dediğin gibi kacınılmaz son..we korkmuyorum..