:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: +18 Hollandali Kizlar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
k5iszhseibqxg11ve3.jpg
şimdi orda olmak vardı yafffffff......üfff be canım nasılda et yemeği istedi Big Grin
süper yaaa bendee bekliomm güsel güsel kızlarr çıkajakSmileSmileellerine sağlıkk
Vayyyyyyyyyyyyyy anam vayyyyyyyyyyyy Smile bende güzel kız yok diodum şunlara bak yaaaa Smile vişhhhh Smile
aynısını ben ekLemi$tim ama yinede saqoL abijim..
yaw başlığı girip görmek istedikleri şeyi göremeyince nasıl oluyor acaba insanlar tıpkı benim gibi Big Grin

bide +18 yazıyorya herkes güsel çıplak kız vardır falan diye giriyor...ama hayal kırıklığına uğruyorlar Big Grin
bu kızlar süper ama hatta bunlardan birisini biz aldık keseceğiz Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayn?s?n? ben ekLemi$tim ama yinede saqoL abijim..

G?rmedim Cad?c?k ?z?r OLsun...Sad
theEFFECT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw ba?l??? girip g?rmek istedikleri ?eyi g?remeyince nas?l oluyor acaba insanlar t?pk? benim gibi Big Grin

bide +18 yaz?yorya herkes g?sel ??plak k?z vard?r falan diye giriyor...ama hayal k?r?kl???na u?ruyorlar Big Grin

Yaaa ??te B?YLeee:yikildim: :yikildim:
ozgur_yasarim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu k?zlar s?per ama hatta bunlardan birisini biz ald?k kesece?iz Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Kom?uda Pi?er Bizede D??er..Smile

Hani Bize Hani Bizeeee:yikildim: :yikildim:
Sayfalar: 1 2