:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ya?mur oLup ?sLatt?n beni.. kar oLup ???tt?n
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Y?z?m?n bu kadar ayd?nL?k oLmas? niye biLiyormusun?Neden bu kadar i?ten g?L?yorum?

Ya?amdan bu denLi keyif aLmam?n nedeni ne?Kendime bakt???m zaman sadece seni g?r?yorum art?k.Seni g?rd?k?e yeniLeniyorum,mutLu oLuyorum,keyifLeniyorum.Hep seni bekLedim ben,seni arad?m!Ba?ka y?zLere sen diye bakt?m.Ba?ka koLLara sen diye sar?Ld?m.

Herkesi sen sand?m ama yan?Ld?m.Senin gibi oLamazd? hi?biri.Ne g?L??Leri sendin,ne g?zLeri.OnLar sadece birer suretti.Ruhu,ate?i,y?re?i oLmayan birer suret…

K?zd?m kendime.Seni yeterince aramad???m i?in su?Lad?m kendimi.YoruLdum aramaktan.Kabu?uma ?ekiLdim.Sustum.GeceLeri y?Ld?zs?z kaLd?m,g?nd?zLeri ???ks?z..

Her mevsim seni ya?ad?m.

Ya?mur oLup ?sLatt?n beni,kar oLup ???tt?n…Sonbaharda a?a? oLup yaprakLar?n? d?kt?n ?zerime.Baharda renk renk ?i?ek oLup a?t?n bah?emde.Yaz?n sar? s?cak oLup ?s?tt?n beni.Kadeh kadeh i?ki oLdun i?tim…

?ark?Larda ezgi oLdun;dinLedim.Bana bak?p “ne oLuyor sana” diyenLere cevap biLe vermedim.Seni unuttu?umu art?k aramad???m? sans?nLar istedim.G?Ld?m.G?L???mLe aLdatt?m onLar?…?nand?Lar.Seni ya?amaktan hi?bir zaman vazge?medim oysa.Uzaktayd?n sen.Ama bir o kadar da i?imdeydin.Beni izLiyordun biLiyordum ya da ?yLe zannediyordum.Sana sakLad?m i?imde y?LLard?r biriktirdi?im sevgiyi…

Y?re?imdeki heyecan?,dudakLar?mdaki ate?i,g?zLerimdeki par?Lt?y?,eLLerimdeki titremeyi,k???k dokunu?Lar? sana sakLad?m.

Ve bir g?n ??kt?n kar??ma.?imdi seni buLdu?um i?indir bu ?ocuksuLu?um.Seni buLman?n ?o?kusudur bu.??imden d??ar?ya ta?an yepyeni bir hayat?n ba?Lad???n? biLiyorum.Ve bu hayat?n i?inde vazge?iLmez k?Ld???m tek ?eyin SEN oLdu?unu da…
TE?EKK?RLER ERC? ??MD?LERDE NE YA?MURLAR NEDE KARLAR FAYDA ???MEME ..!!!!!!!!
Ben teşekkür ederim ROSE umarım yüreğini ısıtacak sıcaklığı en kısa zamanda bulursun...
R?CA EDER?M ERC? TE?EKK?R EDER?M BEKLED???M SICAKLIK ZOR OLACAK AMA ...neyse...
Ooooo...
Durun acele etmeyin daha Bahar gelecek...
Sıcak yamurlar ıslatacak
Ve herşeyi yineden doğacak
Teşekürler Erci yüreğine mutluluk arkadaşım...Smile
Ooooo...
[b]Durun acele etmeyin daha Bahar gelecek...

Sıcak yamurlar ıslatacak
Ve herşeyi yineden doğacak
Teşekürler Erci yüreğine mutluluk arkadaşım...[/b]

evet masal perisi haklı rose hele dur bekle bakalım...
ben teşekkür ederim masal perisi