:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Girme art?k d??lerime...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ba?ladi?i gibi ans?z?n biten bir a?k?n g?nah?n? yeniden ya?att?n bu gece bana..Ma?lup oldum bu gece ?zlemine, ve bil ki kar?? koyamad?m g?zlerine..En az senin kadar ?zledim bende..En az senin kadar hasret kald?m sana..Dizlerim titremedimi sand?n bu gece, avu?lar?m terlemedimi sanki..?ylesine hasret kalmi?im ki me?er sana, ?ylesine unutmu?um ki ya?ama sevincim olan y?z?n?, inan ben bile ?a?irdim bu gece..

Ba?ka a?klara esir etti kader bizi, ayr?ld?k ans?z?n..Y?llarca ba?ka g?zlerde yakmaya ?ali?ti?im o ate?, yeniden alev almak istedi g?zlerinde..Bu kadar kolay olmamal?yd? oysa bunca ac?lar ya?atan bir ayr?la?a yeniden ba?lamaya ?al??mak..Art?k zaman doldu..G?zel olmayacak ge?mi?teki kadar a?k..Ve terkedecek zaman doldu kollar?nda, bu gecenin hasretinde..Ne olursun ans?n?z ?ek g?zlerini g?zlerimden, ve ge?en bunca zaman? hi? ya?anmam?? say..Bu gece seni hi? g?rmedi?imi farzet, o iki ki?inin en mutlu gecesinde..??k git art?k gecelerimden..Girme art?k d??lerime...
çoooookkkk güüüzzeelllll olmuş süüüperdi...........
Rica ederim saol.....
güzel olmuş eline sağlık
cook gusel olmus

Ben artık diren(e)miyorum...!
Heryer herşey karanlık önümü göremiyorum...
Varmı ötesi....
Varmı çaresi...
Hayat üstüme üstüme gelirken
Ben...ses Çıkar(a)mıyorum....
teşekkürler arkadaşlar sağolun