:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Y€?iL D€rin S€vda...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ne ya??m? ne ya?am?m? ne de ya?am?mdaki ya?anm??l?klar?m? d???nmek istiyorum dedi kad?n usulca ?i?ekli battaniyesinin alt?na sokularak.

Bir ak?am?st? ye?il g?zlerden gelen b?y?l? f?rt?naya kap?lm?? inan? yitimini ya?arken o ye?ilin esiri olmu?tu.Dalgal? siyah sa?lar? , uzun boyu , sevgi d?ken dili vard? adam?n. Birde anlam? derinliklerde gizleyemeyen ye?il g?zleri.Kendinden bahsediyordu adam bir ?eyleri ispat edercesine canh?ra?. S?rekli kendini anlat?yordu adam yan g?zle ?ekingen ama ?evkatle bakarken kad?na. Kelimeler sevda s?zlerinde uzun uzun tak?l? kald?k?a kad?n, g?r?nt?s? tatm?nsizlik veren adama istem d??? bir c?mleyle kar??l?k verdi. " Sevgilin olabilirmiyim? "

?yle irkildi ki adam d?n?p kad?na bakt???nda ba??n? sallarken ma?rurca ama inan?s?z " Bunu istiyordum, bunu istiyorum! " mesaj?n? vermek i?in ??rp?nd?. Bir

m?zik

vard? fonda, adam aniden kad?na " dans edelim" dedi. Saniyeler sadece saniyeler sonra birbirlerinin kollar?nda g?z g?zeydiler , suskunluklar?yla.

Kad?n ba??n? adam?n g??sune dayam??, anlam?n? ??zemedi?i duygu ?im?eklerinin ?akmas?n? hissediyordu. G?zlerdeki ???k ?ylesine serin ?ylesine berrak ve ?yle i?tendi ki. Her ikisi de ya?amlar?ndaki g?vensizliklerini ad?mlar?yla geride b?rakman?n inanc? i?indeydi. Her ikisinin dudaklar?ndan ayn? anda ve ayn? duygularla " SEN? SEV?YORUM A?K! " c?mlesi uyumla ??kt?. Ve her ikisi de kadehsiz sarho? olmu?lard?.

Kad?n cinselli?in sevgiyle asille?ti?i inanc?n? yitirmemi? ve i?indeki korkuya sar?lm??t? aniden. Ya bu ye?il ve derin ve de beni i?imden etkileyen adam?n talebi sadece buysa diyerek aniden h?z?nlendi. Mevcut t?m negatif d???ncelerini , adam ayn? ?ekilde ya?amaktayd? oysa. Ba?lad?klar? sevda yolunda el ele tutu?tuklar? andan itibaren tela?l? yanl?? d???ncelerini de g?zleriyle yok ettiler.

?ylesi beklenen bir sevgi seline kap?lm??lard? ki d?nyalar? sadece ikiyle s?n?rlanm??t?. Masum heyecanlar ger?ek sevgiyle ye?eriyordu ve kad?n g?veni benli?ine ald?k?a adam?n kad?n? olman?n hasretini ya??yordu. Sahiplenen ve sahiplenmeyi bilen bu adam?n sevgi seliyle ya?anan sevi?melerinde mutlulu?u bir kez daha ya?ad? ve ya?att? kad?n.

Sorular? bir yana b?rakt?, izlenmenin devasa sevincini ya?ad? sadece siyah sa?l? g?zel kad?n. Kad?n?m, han?m?m, e?im, yolda??m, prensesim, kan?m, vazge?emedi?im diyen adam?n her bir kelimesinde kendi i? bedenini g?r?yor, co?tuk?a co?uyordu. Sorumlu olmak bu i?te, mesuliyetli olmak bu i?te, sadakatle sakinlik bu dedi kad?n ve iki y?re?in ??? gibi b?y?yen sevdas?n?, ya?am?n ?ans oyunu olarak benli?ine ?ekti. ?lk kez kazanm??t?.
G?nleri de, aylar? da, saatleri de saymay? b?rakm??lard?. ?zlenen ?zlerinden istedikleri sevgiyi h?r??n olmaks?z?n ya??yorlard?.
Bir tanr? bir de kendileri vard? d?nyada.Birde y?reklerindeki sevimli ??mar?k ?ocuksu ama erdemli sevgileri. Sabah sucuklu yumurtal? kahvalt?lar?, el ele film izlemeleri, delice sevi?meleri ve her saniyesi a?k kokan sevgi s?zc?kleri..Yanyana olmalar?na ra?men hala birbirlerine hasretlik ?ekmeleri...
Bir ak?am?st? ye?il g?zl? derin bakan adam kayboldu .
Karanl?k bir k??enin karanl?k bir ?ukurunda kad?n?na bakan o ye?il g?zleriyle...

Kad?n s?k? s?k? sar?ld? battaniyesine ve devam etti ye?il g?zl? sevdas?yla ya?amaya, orada kala kald?.
[ses]http://www.filelodge.com/files/room30/834273/01_Mp3EvET_CoM%20-%20Zara%20Beni%20Unutma.mp3[/ses]