:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Beni B?yle Sevmelisin..!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
caadb576da.jpg

Kelimeler yetmezmi? bir yerden sonra ?ark?n? ?evirmeye sedan?n. ?nce ayr?l?klar? bitirmelisin beyninde, sonra ac?lar? kurutmal?s?n sayfalar aras?nda g?lerde. Ve ka??nc? sayfada olduklar?n? asla bilmemelisin kuruyanlar?n... Ve... g?l?c?kler tak?lmal? hayata denizinden att???n oltaya... Kucaklar dolusu olmal? o derin g?l?c?klerin. Uza??mdaysan uzakl?klar? kap? ?n? etmelisin ayr?l??a inat.
yak?n?mdaysan en yak?n?m olmas?n. ?st?ne ?st?ne y?r?melisin zaman?n. ?z?m karas? g?zlerin hayat suyum olmal?, sa?lar?n r?zgar olmal? u?urmal? bilinmezliklere hi? d???nmemeliyiz mesafeleri aylar? ve hatta zaman olmamal? i?imizde ben seni sende ya?amal?y?m. K?? ortas?nda kap?ma getirmelisin sevdanla bahar? sevdi?inde g?ne? do?mal? ?ehre bir daha s?nmemeli. Bir anda d?rt mevsimi ya?atmal?s?n bana iklimlerin en g?zelini getirmelisin y?re?imin diplerinde, sava?lar ??kartmal?s?n sava?mal?y?m h?crelerimle. Ben b?kmal?y?m en k???k mutluluklardan ama sen hep s?rprizlerle ??kmal?s?n kar??ma. Sen d???ncelerimin ba?lang??lar?nda ve biti?lerinde vazge?ilmezim olmal?s?n, yabanc? kalmamal?s?n, uzak olmamal?s?n, bitik durmamal?s?n masallar anlatmal?s?n a?ka dair sevdalar i?lemelisin y?re?inle. Ayr?l?k ge?memeli c?mlelerinde.Y?re?indeki okyanuslardan hasret ?iirleri hayk?rmal?y?m sana. B?t?n deli dalgalar f?s?ldamal? kula??na ... Bazen k???k bir tebes?m vermelisin, bazen koca bir y?rek. Seni verdiklerinle de?il, yal?n olarak da sevmeliyim sevdam?z s?n?rs?z ve nihayetsiz olmal?, senin tek s?rda??n ben olmal?y?m. korkunca sakland???m s???na??m olmal?s?n.
??imde olmal?s?n yan?mda yoksan bile... Tutkunsam; bedeli ?l?m de olsa ben var?m.... senin vazge?ilmezin olmal?y?m.payla??lmaz?m olmal?s?n. Beni oldu?um gibi kabul etmelisin. Ben buyum, b?yleyim diyebilmeliyim korkusuzca. Durgunla?t???mda huzur buldu?um kucak, co?unca ?pt???m bayrak olmal?s?n. ?? ?ekmelerimin nedeni, yaz?lar?m?n ilham?. sohbetlerimin konusu olmal?s?n... Bulmacalar?n olmal?y?m beni sen ??zmelisin. Yapbozlar?n olmal?y?m ki tamamlayabilesin beni. Y?re?imde ki u?urumlardan d??memelisin, i?imdeki denizlerde bo?ulmamal?s?n, beynimdeki ??llerde susuz kalmamal?s?n. ben seni kabul?ndim, t?m sava?lara haz?r?m ?m?r boyunca...
do?all?k varsa d?r?stl?k vard?r, d?r?stl?k varsa onur vard?r, onur varsa gurur vard?r, gurur varsa y?rek vard?r.......!!! Zaten a?ka da y?rek gerek de?il mi... Bunlar emek ister emek vermi?se ki?i, i?te o zaman insand?r.