:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ?l?m?n?ze 24 SAAT kalsayd? nas?l de?erlendirirdiniz???
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Benben evlenirdim anam babam mürüvetimi görsünler diyeBig GrinBig Grin

YA SİZ??
tam bu konuyu ben açcaktım demekki sende magazin izlemişin SmileSmileSmileSmile
valla ben içimde kalan her şeyi sölerdim herkesin yüzüne SmileSmileSmilesevdiğim kişiyede ayrıca bişeyler sölerdim SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

blue_belial

yegenımle 1-2 saat gecırırım, annemle kardesıme sarılırım, onları sevdıgımı soylerım.
sora uzak bı sehıre gıderım
Benİm Yapmak İstedİklerİm 24 Saate SiĞmaz Kİ Ben Bİr Bebek DÜnyaya Getİrmek İsterdİm ÇÜnkİ Ama Bu Tek BaŞina Olmuyor Evlenmek Lazim Yanİ 24 Saat Yetmez Herhelde Tek Tek BÜtÜn ArkadaŞlarimi DolaŞir Aİlemİde Tabİ HelalleŞİrdİm...
faLla ßanada YetMes 24 Saat 48 Deseniz BeLki :S
Mc`qoKHaN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:faLla ?anada YetMes 24 Saat 48 Deseniz BeLki :S

ya tabikide kimseye yetmez 24 saat herkesin hayalleri vard?r ileride ger?eklertirmek istedi?i. ama bunlar uzun zaman al?r sadece 24 saatin var diye d???nConfusedmiley34:
SmileSmileSmileSmile son dualarımı ederdim Smile
allaha dua ederdim günahlarımı affetsin diye sevap kazanmak için uğraşırdımSmile
?LAYDA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben?m Yapmak ?sted?kler?m 24 Saate Si?maz K? Ben B?r Bebek D?nyaya Get?rmek ?sterd?m ??nk? Ama Bu Tek Ba?ina Olmuyor Evlenmek Lazim Yan? 24 Saat Yetmez Herhelde Tek Tek B?t?n Arkada?larimi Dola?ir A?lem?de Tab? Helalle??rd?m...

sonra ?ocuk ?ks?z kalcak Big Grin