:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Internet Explorer?n son betas? ??kt?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Microsoft, uzun y?llard?r yeni yat?r?m yapmad??? internet taray?c?s? Internet Explorer’?n RSS deste?i i?eren yeni versiyonunun betas?n? yay?nlad?.
REDMOND - Internet Explorer’?n yeni versiyonunun betas? ?irketin kurumsal sitesinden y?klenebiliyor. Microsoft, yeni versiyonda IE 7’deki baz? sorunlar?n giderildi?ini belirtiyor. Beta, Windows XP i?letim sisteminin t?m s?r?mleriyle i?liyor. Yeni IE betas?nda bilgi sat?r?, geli?tirilmi? yaz?c? komutu, phishing korumas?, entegre RSS ve CSS deste?i bulunuyor.
Microsoft’un Internet Explorer’dan sorumlu yetkilisi Dean Hachamovitch, s?rada yeni betalar?n yay?nlanaca??n? ve bunlar?n t?m?n?n kamuya a??k olaca??n? ifade etti. Internet Explorer 7’nin nihai s?r?m?, bu y?l?n ikinci yar?s?nda, Vista’n?n kurumsal versiyonuyla e?zamanl? olarak yay?nlanacak.

Internet Explorer’?n yeni betas? ABD, Almanya ve Japonya’daki kullanc?lara ?cretsiz telefon deste?i sunuyor. Hachamovitch, yeni betan?n banka ve haber sitelerinde rastlanan baz? eri?im sorular?n? giderece?ini dile getirdi.

FIREFOX, IE’N?N TAHTINI SARSTI
Microsoft, internet taray?c?s?na son y?llarda gerekli ?nemi vermedi?i ?eklinde ele?tiriliyordu. Pazar?n ezici ?o?unlu?una hakim olan IE, ayn? zamanda sald?r?lar?n da hedefi oluyor. A??k kaynak k?kenli Firefox son aylarda Microsoft Internet Explorer’?n pazar pay?n? kemiriyordu. Firefox’un ortaya koydu?u rekabetin sonucunda, Microsoft IE’yi yeni s?r?mlerle destekleme yoluna gitti.
walla bende mozilla firefox kullanıyom ve çok kullanışlı gerçekten..
Tavsiye Ediyorsun Yane Big Grin
EVET ARKADAŞIM EDİYOM:d
Bende O Zaman Reklam Yapma diyeyim Big Grin
reklam demeyelim de tavsiye diyelim.benim ne karım olur kine???????*
Det Kız Senin Karın olamasa Sen RekLamerLiq Yapmazsın Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Şaka Tabe Alınma Saqın
İnternetten şaşmıyorum
mozilla gibi yormuyor bilgisayarı
firefox hikaye başka bişi değil