:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: G?l??ler Takacakt?m Parmaklar?na...!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ya?mur sesli karanl???n en ??kmaz vaktinde,varl???n?n uzaktan uza?a gelen kalp sesi kanat?rken yaralar?m?;ben yine bir tek seni m?r?ldan?yorum..Yoklu?una sar?lm?? bedenimle bir kadeh daha kald?r?yorum sana..Is?rarak dudaklar?m? “?erefine”…

G?zlerimin ?n?ne d??en sensizlik ba? ucumda..
Bir de y?re?ime bir beden bol gelen yaln?zl???n…
Sensiz d??leri devirip,ay ?????nda sensizli?i i?iyorum..
Yakamoz da kar?? masada…
...
G?ne?ten saklanan da??n inad?na,da??n g?n g?rmemi? topraklar?nda ye?eren iki kardelendik biz..?mkans?zl???n g?zlerine demir alm?? karanl?klar kentinde,son nebzede kaybedilmi? iki sabaht?k..Biz,bir u?urumun kavu?amayaca?? iki yakas?yd?k..

Sevdam?za hep yaprak d?k?m? ya?att?k...
Ac?n?n mahreminden h?zn? emip, k?r?lan semay? devrik d??lerimizle yap??t?rd?k..
Sevdan?n berrak nehrinde buland?rmad?k hi? a?k?..

Do?rudan uzak baharlarda g?l?p, ayn? g?l???n ?slak dudaklar?nda ya?ad?k y?re?imizin yaln?zl???n?..Kirpiklerimizi bulutlarla e?ip bir ya?mur tanesi ile ??karmaya ?al??t?k hasretin k?r kuyusuna ka?m?? sevdam?z?..Ama akl?m?zdan ??kan bir ka? ?ey vard? a?k?n ?st?n? ?rtt???m?z gecelerde… Hayata kalans?z b?l?nen, imkans?zl?k denizinde t?kenen iki g?ne? tanesi oldu?umuzu unuttuk..Ars?zca gezdirirken dudaklar?m?z? bedenlerimizde,?zlemin ??l s?ca??nda buharla?an tenimizi g?remedik..Bilemedik i?te…!
...
?imdi ise bast???m toprak kadar bana yak?n bedenine el s?remiyorum,dokunam?yorum,sar?lam?yorum...
Varl???na h?k?m kurmu?ken a?k?m, diyorsun ki : “var olmam???mcas?na sev beni”..
‘’Tamam’’ diyorum :ben seni ‘"sensizli?in sessizli?i’’nde sevece?im..."
...
Bir ?l?m an? kadar yak?n?mdaki sana, avu?lar?mdaki g?l??melerimi g?nderiyorum k?le d?nen d?? diyar?mdan..Ellerim ile toplad?m onlar?.. E?er silebilseydik imkans?zl?k kelimesini hayat?m?zdan, bu toplad???m son g?l??leri sade bir nikah ile takacakt?m parma??na..

?mkans?zl??a b?r?nd? yine ak?am...
Art?k, s?z?len g?zya?lar?m? avu?lar?m?n i?ine al?p avutuyorum..

Sadece anlamalar?n? istiyorum.. “im-kan-s?z…”
Tenim titriyor avu?lar?mda.. “im-kan-s?z…”
????en hayallerim as?l? kalm??lar havada.. “im-kan-s?z…”
Son vermek istersen e?er ?zlemin sen kokan sayfalar?na.." Durma…"
S?yleyemedi?in kelimelere gebe kalm??sa y?re?in.." Durma…"
B?rak imkans?zl?k s?rme dudaklar?na..
Hasretin ?st?ne basa basa d?n bana.." Durma…"Gelmelerin ?zlemini ya?ayal?m.." Durma…"
Nefesine yer a?t?m yan?mda..Haydi " Durma…"Yaln?zl?klar?m?za g?lge d???relim..
Hak ettikleri gibi yaln?z b?rakal?m yaln?zl?klar?.." Durma…"?rtbas et kaderi, yeniden yazal?m..haydi " Durma…"

Firari Fırtına

Erci ,

Devam et güzel gidiyorsun ..Bunlar çok güzel ...

Sevg ...

Firari Fırtına

Teşekkürler .......SmileSmileSmile
Ben teşekkür ederim senin yorumların bana büyük ödül demektir saol fırtına gönül meltem değil fırtına!!