:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ???yorum...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bo?lu?una sar?l?yorum her gece...???yorum...yoklu?un buz gibi vurmu? evime ve y?rek odalar?m?n duvarlar?na.duvarda as?l? resmin bile bakm?yor g?zlerime...her gece sensizli?ime i?iyorum buz kesen evde.

Kalbim hala beklemeli asl?nda.gelece?inin ihtimaliyle beklemek esas duruslarda...yorgunluk veren bir ?ey bu."??k gel istersen."diyorum sensizli?imde,bana bakmayan resmine...

Ac?larla vuru?uyorum ve yalanci ac?larla avuturcas?na ge?i?tirmeye ?al???yorum kalbimi.her ?eyi sadece senin i?in yapmaya ?al???yorum sevdi?im...

Bu sana ka??nc? hayk?r???m sevdi?im....her birinde ayr? bir sensizlik ve ayr? bir sensizlik ac?s? var asl?nda.art?k t?keniyorum her bo?luguna sar?lmalarda.ve ?l?yorum her an ???melerde...

Hi? bir ?ey olmay???n kadar y?k?c? olmad? sevdi?im...kap?lar?m hala aral?k ve yolu hala ayd?nl?k.sen geleceksin ?midi ve ihtimaliyle yirmi d?rt saat beklemeliyim sevgili...

Bir ?ey hala kopmad? i?imde...en ba?ta sen can?m,en ba?ta sen ba? tac?m...anlams?zl??a susmalar var i?imde.sadece sana konusuyorum sevdi?im...sana yaz?yorum t?m g?zel kelimeleri...

Vakti dolmadan ?mr?m,gel sevgili...bilki ben ?ok ac?lar ya?ad?m sevdi?im...ama bu ba?ka,sensizlik bir ba?ka.

Gel y?rek odalar?ma can?m...
Gel...??nk? beklemeliyim.
Gel...??nk? bo?lu?una sar?l?yorum.
Gel...??nk?ler bitti art?k.
???YORUM...
ZAMANSIZ GİTTİM İŞTE
GELİŞİM DE ZAMANSIZ OLDU GÜLÜM
SENİ ÖYLESİNE TERK ETTİ SANMA
ZAMANSIZ SEVDİM ÖYLEMİ GÜLÜM

SEN İÇTEN PAZARLIKLI SANMA HA BENİ
AÇIK AÇIK SÖYLÜYÜROM SENİ SEVDİĞİMİ
ANLAMAYAN BİRİSİ VARSA HATA BENDEMİ
ZAMANSIZ SEVDİ SÖYLE ÖYLEMİ
ZAMANSIZ GİTTİM İŞTE
GELİŞİM DE ZAMANSIZ OLDU GÜLÜM
SENİ ÖYLESİNE TERK ETTİ SANMA
ZAMANSIZ SEVDİM ÖYLEMİ GÜLÜM

SEN İÇTEN PAZARLIKLI SANMA HA BENİ
AÇIK AÇIK SÖYLÜYÜROM SENİ SEVDİĞİMİ
ANLAMAYAN BİRİSİ VARSA HATA BENDEMİ
ZAMANSIZ SEVDİ SÖYLE ÖYLEMİ

Noktayi koymam gerekirken insanlara virguller dagittim.
Gulmeyi ,eglenmeyi beceremedim ama agladim hickiriklarla doya doya.

teşekkürler.......
benim yasadıgım yer yagmur ormanları ısınmak mumkun degıl ates yakamazsın bır yer bulup sığınamazsın benı arasan bulamazsın cunku ben bır yagmur bulutuyum aglarım ormanlarıma bırtek onlara yararım olur