:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: cvp verinnn
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
ben profil ayarlar?nda neden kendi tak?m?m? g?remiyorum ben kayserisporluyum bu ?lkede 4 b?y?k tak?m yok l?tfen d?zeltin o b?l?m? ?imdiden te?ekk?rler
bu arada korku bölümüne de giremiyorum neden

Firari Fırtına

GoGo ...

Türkiyede 4 büyük takım var ... Uygunu odur , öyle düşünülmüş . İkincisi ise profilden grup üyeliği tıkla girersin o konulara ...

Yardımcı olabildiysem sevinirim ...

Sevg ...
FrtGnL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:GoGo ...

T?rkiyede 4 b?y?k tak?m var ... Uygunu odur , ?yle d???n?lm?? . ?kincisi ise profilden grup ?yeli?i t?kla girersin o konulara ...

Yard?mc? olabildiysem sevinirim ...

Sevg ...
t?ekk?r ederim ama o 4 b?y?klerin sponsorlar? anadolunun ?nde gelen firmalar? e?er b?yle 4 b?y?k tak?m var derseniz ay?p etmi? olursunuz t?rk futbolu 4 b?y?kler dedi?imiz i?in geli?miyor s?per ligte 18 tak?m var ve bu 18 tak?mda t?rkiyenin tak?m? ben 4 b?y?kleri tutmak zorunda de?ilimConfusedmiley21:

Firari Fırtına

Elbette değilsin .. Ama burda düşünülen şuki ; Favori olan takımlar arasında bir birliktelikdir . Galatasaray , Fenerbahça , Beşiktaş , Trabzonspor .. Yani bu diğer takımlarımızı kabul etmiyoruz anlamında değildir . Yönetim bir çare bulur diye düşünüyorum ama bulamazlar isede bu sorun olmamalı ...

Dimi güzel kardeşim ...

Sevg ...
bence senin bi anadolu takımı tutman lazım benim düşüncelerimi anlamak içinBig Grin

Firari Fırtına

Ben aslına bakarsan hiç takım tutmuyorum .. Bakma sen Galatasaray logosuna , o sadece bir sempati ....Smile
Bende ?anakkale dardanel sporun eklenmesini istiyorum. Buyrun ekleyin. Sizi bekliyorum!...

SeRHaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Takim logolari en kisa zamanda duzeltilir.. Korku bolumune gelince ise asag?dak? ac?klama linke bak?n?z..

http://www.duygusuz.com/forum/showthread.php?t=13316

Firari Fırtına

Adminciğim ..

Forum admin panel şifresini ver ekleyeyim SmileSmileSmileSmile Serhat haksızmıyım SmileSmileSmile

Sevg ....

Firari Fırtına

Bu arada bende İzmir Karşıyakaspor u istiyorum ....SmileSmileSmile
Sayfalar: 1 2