:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ba?lama ( Saz ) ?almak ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4

Firari Fırtına

En b?y?k zevkimdir ... ve 22 y?ld?r en g?zel a?k?m , sevdam ve dostumdur ba?lamam ..

Sevg ...
gerçekten mi ben de çalıyorum bu yaz da keman çalmayı öğreneceğimSmile

Firari Fırtına

İyi öğrenmeler o zaman ..Size kolay gelsin ...Bana bağlamam yetiyor walla ...

Sevg ...
slm miillettttttt

Firari Fırtına

Aleyküm Selam ....
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:En b?y?k zevkimdir ... ve 22 y?ld?r en g?zel a?k?m , sevdam ve dostumdur ba?lamam ..

Sevg ...

bende bi ba?lama hastas?y?m ama ancak yeni ba?lama f?rsat? buldum harika bi?i bu ya ger?ekten...

Firari Fırtına

Harika kelimesi bile az kalır valla ...Muhteşem bişey ...
peki senden bişey istesem ben (fırtınalı gönül) bana öğrenmem için kendi metodların varsa o da olur veya en azından çalabilmem için alt tellerden bir kaç tane şarkı notası verirmisin bende çok severim bağlama ve sazı da ne kadar erken ulaştırırsan o kadar minnetkar kalırım

Saygılarımla ...
slm mıllet

Firari Fırtına

Hasincocuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:peki senden bi?ey istesem ben (f?rt?nal? g?n?l) bana ??renmem i?in kendi metodlar?n varsa o da olur veya en az?ndan ?alabilmem i?in alt tellerden bir ka? tane ?ark? notas? verirmisin bende ?ok severim ba?lama ve saz? da ne kadar erken ula?t?r?rsan o kadar minnetkar kal?r?m

Sayg?lar?mla ...

M?sait bir zamanda msn de g?r??elim . Size gerekli olan ilk e?itimi verebilirim ama bu yeterli olmayacakd?r . Sizin ?aban?z ve y?rekden isteyi?iniz ?ok ?nemlidir ...

Sevg ...

Yorgun demokrat Aleyk?m Selam ho? gelmi?sin ...

Sevg ...
Sayfalar: 1 2 3 4