:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Şuan Ne Düşünüyorsunuz ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link

Firari Fırtına

Merhaba ...

D???n?len her zaman i?in bir?eyler vard?r diye d???n?yorum . D???nmek g?zel de bunu dile getirmek daha da g?zel de?ilmidir ....

?lk d???nce benden olsun ...!!!!

Forum la ilgili geli?meleri dahada yak?ndan takip ederek b?y?mesi u?runa bir nebze emek verebilecekmiyim onu d???n?yorum ...

Sevg ....

Firari Fırtına

Düşünceleriniz yokmu ?
var var olmaz mı..
neden acaba beni tanımadan burdan direk benim msn adresimi alıp arkadaş olmak istiyolar anlamış diilim..?? (sözüm meclisten dışarı..)

Firari Fırtına

İşte bu çok kötüü Sad

Benim önüne geçmem gereken konulardan biride bu ...

Ama bak beni dinle pişman olmassın , msn adresini görünmez yap ve isdeğin biri olursa ona direk verirsin zaten . Herkes ekleme yapamaz böylece ve havasını alırlar . Sözüm meclisden dışarı ve bunu yapanlara tek cümlem şu : Adam olun adam ...

Sevg ...
yok almak istiyenler zaten bana özel mesajla belirtiyorlar...misafirler işte onlar canımı sıkıyorlar..olmazsa zaten msn adresimi silicem..
benim aklımdan gecende saatin 7 olması cünkü yourldum ev egidip dinlenmek istiyorumSmile tatlıcad sıkma canını

Firari Fırtına

O zaman sözümüz misafirlere olsun ama böyle düşünen ve boş misafirlere .. Her misafir aynı değildir yani ..

Siz rahat olun boşverin bence ...Bak banada özel mesaj geliyo hep oda üyelerden tanışalım vs..falan filan . Yahu beni tanıdan ne olacak forumdayız işte yaz çiz paylaş öyle tanı ...

Sevg ...

Firari Fırtına

Karamelek dinlenmek güzeldir . Şöyle uzan kanepeye ve aç bir sevdiğin müziği al eline demlenmiş süper çayını ohhh değme keyfimeee Smile
müzik,kanepe,uzanmak güzelde çayı olmadı..bu sıcakta gitmez bana göre.. Big Grin

Firari Fırtına

Ben çay hastasıyım ama Sad