:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: "K?yamad???ms?n" (BiRTaNeM tisadyec )
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bu gece, y?re?ine uzan?p sabaha kadar ?l?k nefesinde gezindim durdum.Kah kirpiklerinde r?zgarlar? kovalad?m kah avu? i?lerinde yavru keklikleri uyand?rd?m. Dizlerine ba??m? yaslay?p sabaha kadar her solu?una bir dua ekledim. Varl???n?n huzurunda nice seni seviyorum kelimelerini f?s?ldad?m kula??na. “ Geldi?inde niye uyand?rmad?n beni “ der gibisin. Biliyorum. Uyand?rmaya k?yamad??m i?te. E?er uyand?rsayd?m seni , g?l kokulu Melek’lerin y?re?ini g?llerle y?kamas?na ve yetim g?vercinlerin dudaklar?na bahar? b?rakmas?na engel olacakt?m. K?yamad?m o kuru dudaklar?ndan ?pmeye. K?yamad?m i?te. Ve giderken her zaman beni soluman icin y?re?imi “ ?l?k nefesine “ b?rakt?m. . K?yamad???m y?re?ine nice seni seviyorum c?mlelerini yolluyorum…”

“ ?yi ki vars?n .
Nefesine dokunamad???m,
Y?re?imde soludu?um cans?n.
Sen, k?yamad???ms?n,
Mutluluklarda nefes ald???ms?n…”

"K?yamad???ms?n"
valla tek kelime ile süper ellerine sağlık SmileSmileSmileSmile
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla tek kelime ile s?per ellerine sa?l?k SmileSmileSmileSmile

Te?ekk?rler arkada??m saol okuyan g?zlerin cevap yazan ellerin dert g?rmesin.
çok güzel erci yüreğine sağlık....
offfff korkun? g?zEL Smile y?re?ine sa?l?k Smile
TEK KELİME İLE HARİKADI TŞKLER RAKADAŞIM ALLAH AYIRMASIN........Smile
“ İyi ki varsın .
Nefesine dokunamadığım,
Yüreğimde soluduğum cansın.
Sen, kıyamadığımsın,
Mutluluklarda nefes aldığımsın…”

süpersin kardeş ne diim saol
Te?ekk?rler arkada?lar okuyan g?zlerinize sa?l?k cevap yazan elleriniz dert g?rmesin...