:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: YaLn?z?m..Al???Lmas? q??,anla??lmas? zor bi yaLn?zL?k
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
YaLn?z?m..Al???Lmas? q??,anla??lmas? zor bi yaLn?zL?k benimkisi..KaLabaL?kLar i?inde biLe yaLn?z kal?r ya insan,ya da i?inde o kadar b?y?k bi ac? ward?r ki.. Ruhun ???r ! AnLatamazs?n ki kimseLere.. AnLatsan da anLayabiLirLer mi? Yarana kim,nas?L iLa? olur? ?ok ?ncelerde,biri qeLdi ans?z?n,kap?m? ?ald?... A?mad?m,a??lan b?t?n kap?Lar? y?z?ne kapad?m ! Nas?L biLecektim ki denemeden beni mutlulu?a q?t?rece?ini? Ewet,denemeyi q?ze ald?m we a?t?m t?m kap?Lar? daha sonra,y?re?imi,t?m s?rLar?m?...G?zya?Lar?m? siLdi ?nce.Kanayan yaralar?m? iyile?tirdi...Hani ku?Lara anneLeri ?nce u?may? ??retir,her?eyi ??rendi?ine inand??? zmnda i?q?d?sel olarak b?rak?r qider ya...O da qitti herkes qibi...Yar?m kaLd?m...

AsL?nda,
Ben hep yar?m kaLd?m...
Ben hep yaLn?z kaLd?m...

YaLn?zL?k bu kadar koymazd? insana..Allah?m ne oluyor bana ? "A?K" denen ?ey neden bu kadar can?m? ac?t?yo ? Neden bir insan?n yoklu?u beni karanl?klara s?r?kLemek zorunda ? Y?re?imin par?aland???n? hissediyorum,i?ten i?e ama yava? yava?..Her q?n biraz daha azal?yorum sanki..GeceLeri uyku denen ?ey bana ?ok uzak ! UykuLar?nda kabusLar,karabasanlar.. Ve yaln?zl?k en ?ok ba??n? yast??a koydu?un zaman kendini g?steriyo.. Huzursuzluk... Bo?Luk hissi...

En ac?s? da,bir ba?kas?n?n y?z?ne q?lerken,ard?ndan kendi i?ine ak?tt???n q?zya?lar?n? q?rmek... RoL yapmaktan nefret eden ben.. Ba?kas?n? ?zmemek i?in q?l?ms?yorum.. ?nsanLara q?l?yorum,resimlerde q?l?yorum ! Bu nas?L bi mant?kt?r ya ? G?l?yorum,??nk? kendimi bir an ?nce toparLamam laz?m,q?l?yorum ??nk? sevdikLerimi daha fazla ?zmemem Laz?m..Sewdiklerim ya ! Benimde sewdikLerim war eLbet ! A?Lad???mda ?z?Len,derdimi payLa?an.. ?yLeyse bu yaLn?zL?k hissi neden ?