:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: SeviyoruM
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=D1LCajaxzY8[/MEDIA]

BEN GE? KALMAYACA?IMMMM....

SEN? ?OOOOOOOOOOOOOOKKKK SEV?YORUM A?KIMMM.. ?OOK
bende seniiiiiiiiii ?oooooooooooook seviyorum ve daima sevece?im hayat?m?nn anlam?
t?k ederimmmmmmmmmm hemde ?oooooooooook
sen gec kamad?n bebeimmmm
yav sevgili megaloman abla ve carismaboy abi beni affedin yine aile sadetinizi bozcam ama bu paylaşımda çok güzel ve etkileyici teşekkür etmeden geçmek istemedim nolur beni affedin çok süper paylaşım SmileSmileSmileSmileteşekürler
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yav sevgili megaloman abla ve carismaboy abi beni affedin yine aile sadetinizi bozcam ama bu payla??mda ?ok g?zel ve etkileyici te?ekk?r etmeden ge?mek istemedim nolur beni affedin ?ok s?per payla??m SmileSmileSmileSmilete?ek?rler

k?s sen ne kadar espirili bi?isin b?le Smile biz t?k eederiz Smile
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende seniiiiiiiiii ?oooooooooooook seviyorum ve daima sevece?im hayat?m?nn anlam?
t?k ederimmmmmmmmmm hemde ?oooooooooook
sen gec kamad?n bebeimmmm

Ben t?k ederim a?k?m... bana bu kadar g?vendi?in i?in... beni bu kadar sevdi?in i?inn...
geç kalmadın zaten sevginin en güzelini yakaladın sen süleyman.en yalansızını en safını.ya çok tatlısınız
ayy Kis AĞsindan Bal Damlioo AĞlİcam Yaaaaaaaaaaaaaaaaaa Üff Ne Duygusal Oldum Ben Yaaa Üf Üf Üf
saol Kusenmm Bnm Bu GÜsel Kelİmelerİn İÇİnn
Teşekürler Carisma..Smile
Yüreğine mutluluk arkadaşım...Smile
ELA_G?ZL? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ge? kalmad?n zaten sevginin en g?zelini yakalad?n sen s?leyman.en yalans?z?n? en saf?n?.ya ?ok tatl?s?n?z

oy ooy bald?s?ma bak hele Smile laflara bak...

?ok do?ru yalans?z ve en saf a?k? buldum...
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Te?ek?rler Carisma..Smile
Y?re?ine mutluluk arkada??m...Smile

ben t?k ederim arkada??m Smile sadece bize olmas?n ama mutluluklar... allah t?m sevenleri mutlu eder in?
Sayfalar: 1 2